Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miből gondolják hogy a családo...

Cheese Pancakes kérdése:

Miből gondolják hogy a családom olyan gazdag?

Figyelt kérdés
Van néhány osztálytársam akik folyamatosan tőlem kérnek pénzt mindenre. És hogyha nem adok nekik akkor elkezdik mondogatni hogy ne tegyek úgy mintha szegény lennék mert tudják hogy nem vagyok az. Oké az igaz hogy nem vagyunk szegények de gazdagok se vagyunk.

2017. júl. 19. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy?
2017. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a márkás cuccaidról; sulis felszerelések, ruhák, telefon...
2017. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj nekik, mert csak kihasználnak. Közöld, hogy a zsebpénzedet neked is be kell osztanod.
2017. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

engem eleve az foglalkoztat, hogy mégis minek kérnek pénzt? milyen jogon?


nem azt kell mondani, hogy nincs, hanem megkérdezni, hogy minek kéne egyáltalán adnod nekik? tökmind1, hogy gazdag vagy szegény az ember, akkor sem jótékonysági szolgálat...

2017. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Cigányok között nőttem fel, anyuékon kívül a többség nem dolgozott, ez pedig a haveri körben is érződött, igaz soha nem loptak meg minket, erőszakkal sem vettek el semmit, de nekem már idegesítő volt az hogy csak úgy a potyára utaznak, adhatnál, mi az a pár száz ft nektek, erre rávágtam hogy annak aki dolgozik, ez is pénz.

Ebből lett életem első komolyabb összetűzése amiből felrepedt szájjal, és kék foltokkal kerültem ki, ott meg is szüntettem vele a kapcsolatot meg azzal is aki a pártját fogta.

Akkor elhordtam őket minden köcsögnek, mert már mindegy volt.

25F

2017. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Márkásabb cuccokban jársz, mint az átlag gyerekek meg ilyenek.

És ne adj pénzt nekik, sz*rd le mit mondanak. Az a TE pénzed, a TE tulajdonod, és nem holmi irigy gyereké.

2017. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iligyek
2018. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!