Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kerüljek ki a skatulyából?

Hogyan kerüljek ki a skatulyából?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim azt hiszik, hogy egy végtelenül naiv, gyámoltalan kislány vagyok... Hogyan tudnám lerázni ezt a képet magamról, drasztikusabb változás nélkül? Úgy, hogy ne vághassa senki a fejemhez, hogy mennyire megváltoztam nyáron?

2017. júl. 25. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:

PL: Becenév váltása, ne is forduljon meg a fejükben, hogy csicska vagyok, stb.

Előre is köszönöm :)

2017. júl. 25. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs szükség drasztikus változásra. Használd ki az alkalmakat, amikor komolyabb témákról van szó és beszélj ezekről, a lényeg, hogy az legyen "leszűrhető" a szavaidból, hogy érett és "tapasztalt", megfontolt vagy. Beszélj választékosan. Ne használj olyan szlengeket, amiket gyenge elméjű, szűk látokörű emberek szoktak. Legyél határozott és tájékozott. Ne félj kritizálni azt amit idétlennek, szükségtelennek találsz. Hidd el, ha nekem 14 évesen megy, akkor neked is fog.


Extra tipp: Írásban ne használj emoticonokat, és írj helyesen, a pontot se hagyd el a mondatok végéről, ne egy szóban válaszolj!

2017. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám lerázni ezt a képet magamról, drasztikusabb változás nélkül?"


Tanulj jobban, mint ők.

2017. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!