Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Utálom a tesit, csak akkor nem, ha játszunk.

Még heti 5x1,5 óra tesit is bevállalnék (praktikusabb is lenne, legalább nem csak bemelegíteni, meg csak 20-25 percet az anyaggal foglalkozni lenne idő) , ha játszanánk minden nap.

Utálom a talajtornát, 3.-ben tanultam meg bukfencezni (addig szerencsére nem osztályozták), de azelőtt is minden évben rettegtem, hogyha kényszeríteni akartak rá, vagy mindig beálltam a sor végére, hogy mindig legyenek előttem.

Fejenállni még most sem tudok, félek, és sosem értettem, hogyha van 2 lábam, akkor miért a fejemen kell állnom :D

Úszni úgyahogy tudok, de oviban az úszásoktató megkérdezte a szüleimet, hogy volt e valami traumám vízzel kapcsolatban, mert féltem lemenni a víz alá, meg beugrani is.

Kötélmászásra idén szerencsére nem került sor.

Szekrényugrás (na meg még rajta bukfenc), az a másik rémálmom, egyszerűen utálom, mindig félek, hogy pofáraesek a szekrényre ugrás közben.

Amikor játszunk, akkor mindenki jól érzi magát, sokkal szívesebben mozgok olyankor, sokkal jobban érzem magam.

Persze senkit sem akarok megfosztani attól az örömtől, hogy jó jegyeket szerezzen tesiből, de nem értem, hogy ezekre a teljesen hülye dolgokra miért van szükség, hogy fejenállás, meg szekrényugrás, pláne, ha osztályozzák.

Lányoknak inkább önvédelmet tanítanának, meg az sem lenne rossz, ha megtanítanának esni.

Nem vagyok kövér gyerek (4-5kg plusz súlyom lehet), átlagosnak mondható testalkatom van, és nem írtózom a sporttól, szóval nem is lustaságból mondom.

A többi tantárggyal is vannak bajok, a kérdésem most a tesire vonatkozik, de persze nyugodtan leírhatjátok a véleményeteket a többi tantárgy "fontosságáról" is.



2017. júl. 31. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hogy jutott ez most eszedbe a nyári szünet közepén?
2017. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak gondolkoztam.
2017. júl. 31. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod, ilyenkor lehet megszeretni vagy megutálni a sportot. Sokan ekkor határozzák el, hogy melyik ágat választják? Kell a mozgás, de érthető amit írsz, hogy egyik másik veszélyes. Kérdezed, többi tantárgy fontosságát, és a hittanra gondolok, de nem úgy ahogy ott zajlik. Biblia olvasással, és hogy meg lehessen érteni. Válaszokat kapni amik segítenek boldog felnőtté válni. Tanulj a nagy tanítótól könyv fent van a neten, azt érdemes elolvasni és gondolkodni rajta.
2017. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sportnak nem csak az a haszna, h jatsz. Ugy gondolom igen, a jateknak szerves reszet kell kepeznie a testneveles oranak, de emelett fontos a tobbi gyakorlat is, h eros, edzett, egeszseges felnott lehessen beloled.
2017. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem elsősorban nem az erősítés céljából szükséges futásra+ugrálásra+felülésre+bármi más egyéb ilyem erősíő gyakorlatra vonatkozott, hanem a fejenállás, kötélmászás, kosárlabda stb stb ügyességet (az én esetemben bátorságot) is igényelő feladatokra.
2017. júl. 31. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül, nálam ugyan ez van. Kosárlabdában, csapatjátékokban jó vagyok és még szeretem is, de mikor azon a szar szekrényen kell bukfenceznem, beüt a tériszony meg az egyebek. Nekem a kézenállás nem megy, a fej igen. Főleg, mert tavaly olyat estem egy "bakon", hogy a sarkam a vállam érintette, a gerincem majdnem oda lett :/. Hát ezek után persze hogy féltem a szekrényugrástól.
2017. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, hát most sikerült megynyugtatnod, mondhatom :D

De amúgy örülök, hogy jól vagy, és nem lett komoly bajod.

2017. aug. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!