Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan osztálytársad, akin...

Van olyan osztálytársad, akin egymás közt röhögtök, de a jelenlétében nem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
nincs. Szerencsére a mi osztályunk nem primitív, hogy másokat bántsunk.
2017. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már egyetemre járok, de soha nem voltam híve mások kibeszélésének, kiröhögésének.
2017. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincs. Általában normális lelkületű, és nem képmutató emberekkel barátkozom, akikkel ilyen gyökér dolgokat nem csinálunk.
2017. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BexiSzJGBábel válasza:
Igen én.😭
2017. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kétszínűek vagytok, ha a háta mögött kinevetitek, hozzáteszem nyilvánosan sem illik, mert az szegénynek nagyon megalázó. Majd, ha Ti is ilyen helyzetbe kerültök, jusson eszetekbe!
2017. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett hozzátenném, hogy én vagyok az az osztálytárs, akin röhögnek :(
2017. aug. 8. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Így már más a leányzó fekvése, sajnállak. ☹ Hányadikosak vagytok? Kitartás, minden csoda 3 napig tart, majd leszállnak rólad.
2017. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Most leszunk 10.-esek. Ha gondolod, privatban meselhetek bovebben is a sziturol.
2017. aug. 9. 00:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj rám nyugodtan 🙂
2017. aug. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!