Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár diák kapcsolatban ez...

Tanár diák kapcsolatban ez igy oké lenne?

Figyelt kérdés

Felsőfokut raktam angol nyelvből...A tanárnak vittem ajándékot...és úgy megörült,hogy elkezdett ölelgetni és vagy 3 puszit is adott... A tanár nő és asszem 45 éves.Aranyos meg minden,de kicsit furán éreztem magam! Ez igy normális?

Volt már veletek is hasonló?



2017. aug. 7. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon örült neked. Nem történt semmi egyéb. Szerintem ritkán kap figyelmességet, ezért dobta föl annyira. Lehet, hogy kicsit úgy gondol rád, mintha az anyukád lenne. Meghatottad őt, felvillanyoztad, bearanyoztad az azt megelőzően szegényes napját, örömet, boldogságot csaltál a szívébe
2017. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
A tanár-diák viszony általában több lesz, mint a közértbe egyszer betérő, zsemlét vevő futó vásárló viszonya a... (kihez? eladó? szállító? pék?). Embert kalapálni több, mint kenyértésztát, bár ezzel nem a péket akarom leszólni. A tanár, mivel emberből van szintén, örül neki, ha ezt felismerik. Aki tanárokat én ismerek, meg szokták jegyezni, ha egy egyed vagy csapat, kinek/kiknek a lelkéből is adott, "angolosan távozik". Nem a hatvanadik ronda váza hiányzik neki. :D Az nagyon lehangoló, mikor valaki még sosem kapott ennyit tanártól, hogy ezt nem érti, vagy ennyire nem oktatták ki a társas együttélésre, hogy nem érdekli, mint az előző kérdésben a hozzászólót.
2017. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? 15? 45? 85?
2017. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18
2017. aug. 8. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudunk örülni az elismerèsnek, mert ritka vendèg:)
2017. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hoop egy tanár...köszönöm szépen
2017. aug. 8. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!