Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet valaki 17 évesen...

Hogy lehet valaki 17 évesen ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki nagyon nagyon dedós. De nem rosszindulatból, mert olyan aranyosan dedós, csak számomra elképzelhetetlen, hogy valaki 17 évesen ilyen 'ártatlan'. Mások titokban bébielefántnak becézik, mert egyébként túlsúlyos. Mesefilmes pólókba jár (nagyon sok mesét néz), plüssállatot hord magánál, és mindig mindenen nevet, nagyon sokat mosolyog. Az unokatestvére mesélte róla hogy még barbie-zik. Látszik rajta hogy egy kicsit butácska, de a tanárok szeretik, mert nagyon szorgalmas. Túlsúlya ellenére nagyon aktív tesin is, bár szegényt sokan kinevetik, és dobálják. Ilyenkor nagyon elszomorodik, és elvonul a mosdóba. Még a hangja is egy kisóvodáséhoz hasonlít, nagyon vékony, halk beszéde van. Még a kinézete is egy kicsit bohókás: mesés póló, rózsaszín Crocs papucs fekete zoknival, nagyon sok színes karkötő, és a göndör hajában rengeteg színes csatot hord. Télen egy Ariel-es baseball sapkát is visel. Ez normális egy 17 éves lánynál?
2017. aug. 8. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogyatekos egy kicsit? Sztem tuti van valami mentalis baja
2017. aug. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak egyszerűen különc egy kicsit, megvan a saját stílusa. Ettől még nem kell betegnek elkönyvelni.
2017. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a maga "lökete". Neki épp ez. Ha ő így érzi jól magát ám legyen.
2017. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Sziasztok! Ha van hát van nem megvetni kell el fogadni. Másik szegénységi bizonyítványa ha dobálják. Légynek sem ártana ha jól olvastam. Ha nézel filmeket az esőember kötelező. Nagy klasszikus nagyon jó színészek szerelemnek benne. Akkor közelebb érezheted másokhoz magad, nem pot hozzá. Van a keresztfiam azberges remélem jól írtam. Senkit nem bánt mindenkit szeret de 3 évesen angolul magyarul olvasott. Most 4.5 a kicsi. Einstein is az volt bill is messi is.. Az
2017. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezen már én is sokat gondolkoztam hogy fogyatékos-e, de szerintem talán nem as, mert a mondandóját mindig értelmesen, összeszedetten el tudja mondani amit akar, és nagyon sok dolgot tud, még beszél egy különleges idegen nyelvet is
2017. aug. 21. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Van egy játék társam, akinek annyira "cuki" vékony hangja van, hogy az már irritál mindenkit.

Pl én póniztam a húgommal, de bármelyik gyerekkel is eljátszok.

Az öltözködésben inkább az elegánsabb darabokat szeretem, s ezt vegyítem rakott szoknyával vagy muszlin anyagú dús fodros szoknyával, általába izompólót hordok a boleroim/zakóim/kiskabátjaimhoz rendes combzoknival (felső comb-közép).

"különcségem" az anime-manga (sajnos sokan nincsenek tisztába mennyi korosztálynak szól is igazán, de ha újabbak közül készülne film s levetítenék nézne a nézőközönség, nem egy embernek az izlése alapján javasoltam párat, amik megnézése után kérték a következőt, anyám is - pedig lassan 50).

Alkotóművészként ezzel a túlcsorduló kreatív aggyal szintúgy "más vagyok".

24/7 a lap s ceruza is mellettem van, mert mindig jön pár ötlet, ezekből a szimpatikusokat kivitelezem.

Legyen az rajz/szobor/ruha/cukrászati dekor stb, még a művészetiben is kilógtam, mert nem egy dolog érdekel s meg is tudom csinálni.


Az utcán sokan meg se mondanák ezeket rólam. Ami feltűnő az a combomig érő hajam s pár olyan ruhadarab, amit magam csináltam. Volt hogy leszólítottak hol vettem. (precíz vagyok s szakmám is a ruhatervezés)


Magyarba nem annyira elfogadott több stílusú nép. Nagyon sok mindenben elmaradott a kis hazánk otthon.

Nembeszélve arról mennyire felvesznek az emberek egy tömeg izlést...semmi egyediség. Amikor sétáltunk otthon párommal azt beszéltük: Mintha klónok lennének az emberek olyan semmilyenek, főleg a mostani tizenévesek.


Ha a csajszi tud értelmesen kommunikálni, tanulni képes s csak "cukin" beszél/viselkedik azzal nincs gond. A túlsúlyos embereknél is van olyan, kik ezzel akarnak kitünni tudatuk alatt is. Nekem is volt olyan duci osztálytársam, aki "cukim" "drágáim" megszólításokat is használta kedvesen felénk. Roppant tisztaszívű életvidám látszatot kelti az emberbe, holott küzd legbelül a társadalom beszólásaival s önmagával szemben a súllyal.


Japánba látnátok mennyi s milyen elfogadott stílusok vannak.

Pl:

[link]


S tényleg vannak, akik "furábbnál furább" ruházatba járnak az utcán, mint hétköznapi viselet.


Szerintem magyarba se lenne furcsa a hasonló jelenség, ha nem csőlátásúak lennének (tisztelet a kivételnek).


Jah egy másik rossz szokásom:

Akármilyen aranyos elegáns, okos "kislánynak" nézek ki (24 vagyok de 17 fele tájolnak ToT), érdekesen néznek rám az emberek, ha neki állok kavicsozni (pl maketthez), vagy beállok homokozni gyerekekhez, utána amint elkészül az amit kitaláltam akkor meg lefotózzák xD


Szerintem mindenkinek megvan a maga stikkje csak más más formába s nem mindegy, hogy jó vagy rosz s ez milyen hatással van másokra. :D


De van hogy nem tudják, mit is csinál az illető és hlyének nézik, mint az én alkotásaimhoz való dolgok esetében.^^

2017. aug. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális.Japánban még el is vegyülhetne.Ne bántsátok emiatt.
2017. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
normális igen , inkább barátkozz vele vagy hagyd békén.
2017. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak úgymond "megjátssza magát", elvan a kis világában, viccesnek tartja, így szórakozik, klassz csaj lehet :)


Én pl. középsuliban meséltem az öcsémről, hogy játszunk, labdázunk, meg voltunk sétálni, meg a parkban... eltelt vagy egy év, mire kiderült, hogy a kutyát hívom az öcsémnek :) És amikor értetlenkedtek, hogy mi van, mondtam "Adoptáltuk, nem vér szerinti."

Az elején még poénból mondtam, mert tök vicces volt, aztán valahogy úsztam az árral :)

27/F

2018. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 he84 ***** válasza:
100%
Akármi is az oka, hogy ilyen ez a lány, inkább el kéne őt fogadni így! Ha nem bánt senkit, ha ari és ha értelmesen beszél, akkor minden oké. Csak mert valaki más bizonyos dolgokban, még nem szabad bántani! Azt a baj, hogy jó néhány ember fél a mástól előre alaptalanul, pedig a más nem mindig jelent rosszat!
2018. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!