Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek van még nála...

Szerintetek van még nála esélyem vagy már teljesen megutált?

Figyelt kérdés
Normális esetben a barátaimhoz fordulnék segítségért, de valahogy ùgy érzem valahol mélyen megvetnének ez miatt vagy legalábbis kicsit lenéznének, ezért írom ki ide, minden mindegy alapon. Szóval ez az egész tavaly kezdődött, új osztályba kerültem és ott van egy srác, akinek tetszettem. Sajnos tavaly elég ribis voltam (legalábbis szerintem) így persze csak játszottam az érzéseivel, de nem csókolt meg vagy semmi ilyesmi nem történt. Jó barátnak tartottam, mert sok mindent elmondhattam neki és megbíztam benne. De nem tetszett. Ő aztán megmondta nekem, hogy belém van esve, én meg persze azt mondtam,hogy maradjunk barátok. Azt mondta oké, teljesen megérti. De aztán ebben az iskolaévben szépen lassan eltávolodtunk. És nekem már nagyon kezd hiányozni, konkrétan fél hozzám szólni vagy én nem tudom, mondok neki valamit és alig reagál. Az egyik fiu osztalyarsamnal volt ilyen 'medences buli' és észrevettem, hogy nagyon nézett. De nem azert mert furdoruhaban voltunk, csak a fejemet vagy én nem tudom hogy mondjam. Hiányzik, nagyon. Most akkor szeretem őt? Nem tudom, azt se hogy igazabol mit erzek de azt tudom hogy hianyzik. Most nyaron meg nem is talalkoztunk. Mit tegyek? Nem akarok ráírni, mert akkor nyomulósnak tűnnék. Én nekem már az is elég lenne ha ùjra beszèlőviszonyba lennénk, mert nagyon hiànyzik. (lehethogy mar mondtam? :D nem baj.) Koszonom elore a valaszokat.

2017. aug. 8. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kedveled, akkor tényleg olyan barátot akarsz neki aki csak játszott az érzéseivel és nincsen rá garancia hogy nem teszi meg majd újra?


És még neki kéne nyitnia? Szerintem ha akarsz még tőle valamit akkor kérj tőle bocsánatot mélységesen és próbáld meg a hamvaiból felépíteni a volt barátságot..

2017. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ezt a helyzetet. Mondd el neki mindazt, amit itt eírtál. Kérdezd meg miért nem keres téged. És ha megtudjátok beszélni normális emberek módjára, minden rendben lesz.
2017. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!