Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » FTM fiúk/nonbináris biológiail...

FTM fiúk/nonbináris biológiailag lány gimnazisták, ti mit tennétek/tettrtek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Valahol transznemű és nonbináris között érzem magam,most megyek középiskolába,évnyitón sajnos szoknyában kell lennem

Már alapból ez nagyon zavar,és ott a másik probléma:A lábamat nem szőrtelenítem,nem is akarom

Ahol ismernek,ott oké de egy teljesen új helyen valószínűleg igénytelen p*csának fognak besorolni az első napon térdig érő szoknyában szőrös lábbal:/Pedig nyílván nem az igénytelenségemen múlik,a hónaljszőrt példálul nem tudom elviselni,de a lábamon meg nincs vele semmi bajom,nem érzem nőnek magam,ezért pl a szoknya zavar,ez nem.Mégis hülyén fog kinézni mások szemében lányruhákkal kombinálva az év első napján

Ráadásul a hajam is hosszú(vállig ér),de az így kényelmes,oldarla fésülve,ahogy esik úgy puffan de illik hozzám egyáltalán nem feminin de lányruhákban igé.ytelen cisznemű lánynak fognak nézni,és van pár ember ott akik akkor láttak utoljára mikor még tartottam a lányos-dolgot,ők is szimplán annak.fognak nézni

Akiknél kötelező középiskolában a szoknya,ti hogy oldottátok ezt meg?Legyek annyira ,,igényes" hogy erre az alkalomra leborotválom a lábam?Hozzáteszem hogy erősek és feketék a szőrök,rövidgyatában egyáltalán nem zavarnak,ha a megszokott és kényelmes fiú/fiús ruháimban vagyok,de ilyen még nem volt velem és rosszul érzem magam emiatt,tanácstalan vagyok,segítsetek!:/



2017. aug. 9. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Leegyszerűsítem. Nem akarsz szoknyába menni.

Sajnos annál jobbat nem fogunk tudni mondani mint hogy ne szoknyába menj, és ha szóvá teszik azt mond hogy nem tudtál abba jönni. Aztán max beírnak érte egy szaktanárit. De a beírások úgyse számítanak sehol szóval én azt mondom nézd be ha ennyire zavar a szoknya.

2017. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom a FTM az female to male, szóval lány vagy de csávó akarsz lenni.

De ez a nonbináris izé mit jelent?

2017. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Speciális helyzet vagy. Mond meg, nem fogsz ilyen ruhát hordani.
2017. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem bináris (nonbinary) elvileg azt jelenti, hogy se fiúnak, se lánynak nem érzi magát az illető. (Nem bináris instagrammer például mahouprince.)


Ha nem veszel fel szoknyát, azért fognak kinézni. Szerintem egyszer az életben megteheted, de ahogy te érzed. (:

2017. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Én Apache helikopternek érzem magam, de a múltkor lövöldözés közben lecsesztek a rendőrök :/
2017. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Én az ilyeneket személy szerint emóshoz való feltünési viszketekségnek gondolom.

De ettől függetlenül szerintem ha nem akarsz felvenni szoknyát az önmagában elég indok. Ne vedd fel. Egyszerűen mond meg hogy nem akartad, és úgy gondoltad az ünneplő nadrág is ugyan olyan megfelelő erre a célra.

Mit csinálnak? Max beírnak egy szaktanárit. Annyit megér hogy koálltál magadért.

2017. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Én az ilyeneket személy szerint emóshoz való feltünési viszketekségnek gondolom.

De ettől függetlenül szerintem ha nem akarsz felvenni szoknyát az önmagában elég indok. Ne vedd fel. Egyszerűen mond meg hogy nem akartad, és úgy gondoltad az ünneplő nadrág is ugyan olyan megfelelő erre a célra.

Mit csinálnak? Max beírnak egy szaktanárit. Annyit megér hogy kiálltál magadért.

2017. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és a kevésbé hasznos kommenteket is:)

Utolsó,nem tudom hogy a nemi identitás hogy jön az emohoz,feltűnési viszketegségnek meg főleg nem nevezném,na mindegy,a te véleményed

Legjobban arra voltam kíváncsi,hogy akkor most ezért az egy alkalomért illene-e nekem is szőrtelenítenem(meg a többi iskolai ünnepre),mert mégis csak mások azt látják,hogy egy szőröslábú igénytelen csaj van szoknyában,általánosban az ilyen nálunk kinézték

2017. aug. 9. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedben harisnyát vennél fel, ha kell, feketét, szerintem ez a legegyszerűbb megoldás.
2017. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
*vennék
2017. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!