Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztálytársam nagyon...

Egyik osztálytársam nagyon szekálni kezdett. Hogyan tudnám még most ezt lerendezni vele? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most fogok középiskolába menni szeptemberben és van egy fiú, aki valamiért kinézett magának.

Van Facebookon egy csoport, ami csak és kizárólag az osztálynak van, bejelöltük egymást meg ilyenek és az a fiú minden képem alá odaírta, hogy ronda vagyok, meg hogy ilyen kinézettel sosem lesz barátom, ő meg már a nem tudom hányadik lánynál tart. Visszavágtam neki, hogy szerintem az éppen aktuális barátnője sem egy szépség, csak mert van rajta 5 kg vakolat, még nem lesz szép, erre ő meg kijelentette, hogy nem érdekli, hogy lány vagyok, a gólyatáborban majd megver. Meg hogy sok képet átküldött rólam a csajnak és majd kirakják őket mindenhova, most is rajtam röhögnek.

Komolyan mondom tök mindegy mit mondok neki, ő folyton azzal jön, hogy egy ilyen csúnya neki ne parancsolgasson. Ja és a legjobb, ki van írva fb-n a profiljára, hogy csúnyák ne jelöljék be, erre fogta magát és kijelölt az ismerősei közül amit amúgy én nem bánok :D De privát a profilja, szóval nem tudhatom, hogy mikor rakja ki rólam a képeket, hogy az összes ismerőse rajtam röhögjön.. Valaki mondta nekem, hogy azzal tudnék visszavágni, ha én is a kinézetével szekálom. Hát mit mondjak, totál pawa az egész csávó és tettem rá utalásokat, hogy hát az ő kinézetével nem szólnék le másokat, nem nagyon érdekelte. Mindig azzal vágott vissza, hogy csúnya vagyok és az ilyenek véleménye nem érdekli. Illetve a többi osztálytársam, ahogy észrevettem, nem nagyon akar velem szóbaállni, gondolom kezdi ellenem hangolni őket. Semmi rosszat nem mondtam neki, erre ezt kapom. Ezt még valahogy most szeretném megállítani, de nincs semmi ötletem.. Szerintem egyedül nem leszek elég hozzá.


2017. aug. 16. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Kirak egy képet->személyi jogokat sért-> rendőrség-> csók és bye az iskolából.
2017. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Veresd meg..

Tudom jönnek majd itt azzal hogy az erőszak nem megoldás semmire, de igen is vannak olyan okosok ,akik a szép szóbol nem értenek.

De az is lehet hogy élőbe nem lesz semmi probléma vele..

2017. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább képeket mutass magadrol meg a páwárol, h lezárhassuk a vitát
2017. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget, mert ez belefér a manapság "divatos" internetes zaklatás kategóriába.

[link]

2017. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számold fel a brokybúkodat! Nem lesz alapanyaga, amire tud támaszkodni a piszkálódásban!
2017. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el beszelgetni a tobbi leendo oszalytarsaddal, h megismerhessenek TEGED es nem azt, akinek az a pava gyerek leir. Nagy esellyel a normalisabb reteg megkedvel teged es utana nem a pava velemenyevel fognak foglalkozni. Probalj a tobbiek korebe beilleszkedni, igy hamar ki is fog derulni h ki-ki melle "all" (te / a pava), aki a pava melle all ne foglalozz veluk, tudom nehez lesz mert az osztalytarsad lesz, elhiszem h nem konnyu helyzet, nem lennek a helyedben :c de szerintem nem veszett ugy, csirajaba kell elfolytani ezt jol irtad. Lehet h elobe amugy nem lesz nagy pofaja a gyereknek, vannak ilyenek, akiknek csak neten nagy a kepuk :) ne add fel, lesz ez még maskepp is hidd el! Mindenesetre most jonne az h ne sullyedj le az o szintjere, viszont szerintem rossz otlet nyuszinak lenni, mert akkor tudja majd h veled lehet packazni. Tanulja meg h te nem olyan vagy akit be lehet fenyiteni stb. Igazabol nem tudom mit tehetnel az ellen h kirak rolad kepeket..szerintem nem fogja, hacsak nem nagyon hulye, ugxanis az mar tenyleg szemelyi jogok megsertesenek minosulne es akkor mar nem csak a szuleidet, de a rendorseget is be kell vonni..sok sikert, remelem leszall rolad mire kezdodik a suli :D 18/L
2017. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy seg...fej azért piszkál mert valamiért kisebbségi komplexusa van és ezzel próbál meg "erösebbnek" látszani. Én megkérdezném a többiek elött, kicsi e neki és utána én kezdeném ezzel húzni... De amúgy marhára gyerekes, nem is értem ennyi idősen... A csúfolódásával meg róbálj meg nem foglakozni, talán ha látja, hogy hatástalan, leszáll rólad.
2017. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani
2017. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint ne hagyd magára aki bunkó az bunkó is marad tiltsd le a francba aztán húzzon el :)
2017. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!