Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Széchenyi István Egyetem...

Széchenyi István Egyetem Gólyatábor tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok haverokkal nagyon filózunk hogy menjünk-e mert 4 napos lenne és elvileg sok a szopatás és a gáz program xd bár ezek elvileg nem kötelezőek. (GIFK karon vagyunk.

Szerintetek megéri elmenni? Esteleg élmények és tapasztalatok?


2017. aug. 17. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Én voltam, egyáltalán nincs szopatás, de ha itt "'xd"-zel akkor te nem vagy való egyetemre, az első vizsgaidőszak után sírva rohannál el az egyetemről.
2017. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval te minden további nélkül eldöntötted h én nem vagyok egyetemre való úgy ,hogy nem ismersz, nem tudod h milyen tanuló voltam eddig, de írtam egy xd-t (biztos én vagyok az egyetlen). De ne haragudj írhattam volna egy ":D"-t is helyette. Bár ki tudja lehet az egyetemisták nem csinának ilyet hiszen ebből dől el egy ember értelmi szintje.


Ui.: Köszönöm hogy azért a kérdésemre válaszoltál! És örülök hogy nincs szivatás. ;)

2017. aug. 17. 18:19
 3/6 Rageahr92 válasza:
75%
Szerintem menjetek el rá, egyszer van ilyen az életben!
2017. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyertek el! :D

Én tavaly megbántam,hogy nem mentem,szóval most kell bepótolnom.Ja és csomó hasznos dolgot megtudhattok a felsősöktől,hogy egyszerűbben kezdődjön a félévetek.Meg jó buli lesz az biztos. :D

2017. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Eszedbe ne jusson kihagyni, életed egyik legjobb élményét dobnád el magadtól. Én is a Széchenyin voltam gólya és sose fogom elfelejteni azt a pár napot, hiszen életre szóló élményekkel gazdagodtam és új barátokkal, akik végig kisértek az egyetemi éveim alatt.

Én azt tanácsolom menjetek el, mert megbánnátok.

2017. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :) Jelentkeztünk :D
2017. aug. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!