Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért izgulok annyira a...

Miért izgulok annyira a gólyatábor meg az évkezdés miatt?

Figyelt kérdés
9. osztályba megyek egy teljesen új sulibaés nagon izgulok a tanárok és az osztálytársaim miatt. Gyakran álmodok a gólyatáborról, de mindig rosszakat...😣

2017. aug. 18. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Aggodalmad/félelmed/izgulásod oka szerintem az ismeretlen közeg...de ez teljesen természetes és normális és szerintem ezmiatt ne aggódj csak add magad és minden rendben lesz. Sokkal jobb ha nem görcsölsz, csak érezd jól magad az a lényeg (ami ha suliról van szó tudom kicsit hülyén hangzik de remélem érted).
2017. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akane~ válasza:
Nekem is mostanában lesz a gólyatabor, és én is izgulok. De szerintem mindenki így van ezzel. :) Csak add önmagad és minden rendben lesz. Mindenki új lesz ott, és lesznek visszahúzódó típusok. A sok ember között biztos találsz egy neked megfelelő baráti kört. De az is lehet, hogy az osztálytársaid még nem is barátkoztak össze igazán, és akkor ott lesz alkalom, hogy mindannyian megismerjétek egymást. Az álmok meg valószínűleg azért vannak mert ezen kattog az agyad és stresszelsz. Gólyatábor/sulikezdés után 1-2 héttel, már nem fogsz izgulni, mert megszokod. :)
2017. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szió! :) Én is most kezdek majd 9.-ben, jövőhèten gólyatábor, és én szintén baromira izgulok. Az osztályban senki ismerősöm/osztálytársam nem lesz, Messengeren van csoportunk, de az mègsem olyan, mint amikor együtt fogunk aludni. NYEK-es leszek, 18 angol órám lesz egy héten (8.-ban 3 volt XD), ami nagyon para. Vonattal és gyalog kell majd bejárnom, általánosban apum vitt/hozott. Bazi nagy változás, amit én nagyon nem szeretek. Mindenki nyugtatgat, hogy jó lesz stb... de attól még én átérzem, milyen most neked! :)
2017. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden választ mert mind nagyon hasznos volt.😁
2017. aug. 19. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly kezdtem a gimit. Emlékszem, én is halálra izgultam magamat mind a tábor, mind az iskolakezdés miatt.

Van az a mondás, hogy minden kezdet nehéz, ebben szerintem elég nagy igazságtartalom van, ugyanis az első két hét azért még lehet, nem lesz a legjobb. Én legalábbis olyan típusú ember vagyok, hogy idő kell nekem, míg megtalálom valahol a helyem.

De aztán nagyon gyorsan megváltozott a helyzet, és szeptember végére már imádtam az osztályomat :) Szóval fel a fejjel, lehet, hogy nem egyből, de idővel bele fogsz jönni az ismerkedésbe, csak adj magadnak és a többieknek időt kibontakozni. Jó lesz!

2017. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ködzi
2017. aug. 20. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!