Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudtok véleményt mondani a...

Tudtok véleményt mondani a debreceni Tóth Árpád Gimiről? 😅

Figyelt kérdés

Milyen a suli?

Jól a tanárok?

Mennyira van ott klikkeskedés?

Kb hány ponttal lehet belerülni?



#tanár #iskola #Debrecen #9. osztály #TÁG #Tóth Árpád Gminázium
2017. aug. 24. 21:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért telefonról írtam😕
2017. aug. 24. 21:35
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Ribiképző. A TÁG-os lányok nagyrésze újgazdag kislány,ahogy a fiúk is azok. :D Maga a suli erős,szép,jó az oktatás,de az emberek benne,haaaat...ha valaki ilyen pics@s fajta,megtalálja ott a helyét. Klikkesedés,áskálódás stb alap. Uncsitesóm odajárt,de ott hagyta inkább. Ő az a művészlélek fajta,nem találta a helyét.
2017. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok művész lélelk inkább a biológoa/kémia érdekel de elvileg nagyon jó labora van a sulinak😁
2017. aug. 24. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A suli felszereltsége csillagos ötös! :D

És tényleg jók a tanárok is. Erős suli,az tuti. ;)

2017. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy milyen, de engem is érdekelne, ezért kommentelek, hogy visszataláljak. :D
2017. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én TÁG-os vagyok, most 11.-es. Nem tudom, hogy az elõzõ válaszoló honnan ilyen 'profi', amikor nem is jár abba az iskolába. Szerintem teljesen normálisan működik a suli, mindenki meg tudja itt találni a helyét, egyáltalán nincs több áskálódás, kiközösítés, picsulás, mint bármely más középiskolában. Sőt, én merem állítani, hogy még kevesebb, hiszen sok az intelligens diák, meg a tanárok is emelik az iskola színvonalát. A sulit lehet szeretni én azt gondolom, nyilván olyan is van, aki csalódott az elvárásaiban, nem érezte jól magát és váltott (Adyba ment). Meg pont egy olyat is ismerek (2 lányt is), aki az Adyból jött (gyakorlatilag menekült) el, és itt a TÁG-ban jól érzik magukat.

A tanárok nagyon nagy része tényleg jó és szerethető, nem szemetek, együtt éreznek velünk, nem kicseszni akarnak velünk.

A biosz-kémia tényleg elég jó, talán ez itt a legerősebb pont.

Én anno 74 pontos írásbelit írtam (42 pont- magyar, 32-matek), szóbelim az max. pontos lett, illetve egy 4,6 - 4,7 körüli átlagot vittem tovább általánosból. Ezek nem olyan hű de magas stréber pontok, de így is felvettek, melleseleg nem utolsóként. Remélem segítettem, ha van kérdésed, írhatsz privátban! :)

2017. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!