Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9esek! Nektek milyen "élmény"v...

9esek! Nektek milyen "élmény"volt a ballagás? Féltek az új sulitól?

Figyelt kérdés
Privátban is írhatod a választ, ha félsz a legoromboló kommentektől 14/l(énis most ballagtam
2017. aug. 26. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit szomorú, de jó volt a ballagás. Fura volt, hogy otthagyom az általánost. Akikkel jóban vagyok, azokkal tartom a kapcsolatot, a többiekkel nem igazán.

Én nem féltem a gimitől, vártam. Még a nyáron megismertem az osztályt, és megnyugodtam, hogy jó társaságba kerültem.

Nem kell félnie, legyél vidám és magabiztos, akkor baj nem érhet. ;)

16/L

2017. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nagyon jo.utaltam az altalanost
2017. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En ki nem alhattam az altalanost. Nemreg volt golyataborom, es igazabol nincs mitol felned!
2017. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
9esek?
2017. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SirMoook ***** válasza:

A mi általános sulis osztályunk nem volt túl összetartó, egy fura osztályfőnökünk volt mellé, akit sokan nem bírtak. Szóval nem sajnáltam annyira, hogy ott kell hagynom őket.

A másik osztálytól sokat vártam emiatt, és jól is tettem, mert idősebbek vagytok, jobban tudtok tervezgetni stb. És most ezt úgy mondom, hogy itt sincs tökéletes osztályközösség, de azért ha kell odatesszük magunkat.

Olyan szempontból szerencsém volt, hogy legjobb barátnőmmel egy osztályba kerültem. Ennek előnye, hogy soha nem voltam egyedül, hátránya, hogy másokat emiatt lassabban ismertem meg.

Ha vagy elég nyitott akkor sok baj nem lehet.

2017. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú voltam a ballagásnál.Nem volt olyan összetartó az osztály,de azért van pár barátom,akikkel nagyon-nagyon jóban vagyok.Hiányozni fog a suliban velük töltött idő.Tegnap előtt jöttem haza a gólyatáborból.Hát,én már most rettegek a gimitől.Nagyon bunkó lesz az osztályom,mindenki csak káromkodik,perverzek és tényleg nagyon gonoszok.Végig cikiztek engem.Remélem a suliban leszállnak rólam :(
2017. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem sajnáltam az általánost, nem voltunk jó osztály, a mostani osztályomat szeretem. Ha majd innen kell ballagnom, akkor leszek szomoru
2017. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!