Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Micsináljak ha balhéba kerültem?

Micsináljak ha balhéba kerültem?

Figyelt kérdés

Van egy számomra nem tetsző osztálytárs akiről annyit mondtam egy társaságban hogy nem birom..

Ezt valaki meghallotta és rögtön elmondta neki csak durvábban.

Erre az osztálytársam rám irt hogy majd suli előtt akar találkozni velem stb.

Hiàba magyarázkodtam neki és most bajba vagyok..

Hogy kezeljem a helyzetet?

Esetleg micsináljak ha több embert rám hív?



2017. aug. 31. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
meghalsz
2017. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ne pofázz ki senkit a háta mögött, ha valakivel problémád van mondd a szemébe. Ilyen egyszerű. Most meg vállald a felelősséget azért amit tettél.
2017. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Menj oda par haveroddal(nem azert hogy megverjetek),es ha o neked menne segitenek.
2017. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

2-es nem pofazott o senkinek sem, senki hata mogott.

Egyszeruen megmondta hogy nem szimpatikus neki az osztalytarsa.

2017. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha több embert rádhív elfutsz. Ha megkérdezik miért, akkor azt mondod hogy mert talán nem akarsz megveretve lenni.


Mondd azt neki, hogy nem akarsz balhét, ezt nagyon emeld ki, és ha rádmegy akkor védd meg magad, és állítsd be önvédelemnek.

2017. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

2-es nem pofazott o senkinek sem, senki hata mogott.

Egyszeruen megmondta hogy nem szimpatikus neki az osztalytarsa.



Csakhogy nem az egyetlen személynek mondta, akire tartozott volna, tehát a háta mögött pofázott. És sokan nem szeretik a gerinctelen embereket. Kérdező szerintem téged most utáltak meg az osztályban, mert sehol se szeretik az ilyeneket.

2017. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, miért nem szimpatikus? Nem illik ilyeneket mondani a másikról! Egyáltalán mi a bajod vele?


Azt csináld, hogy ne menj el "talizni" vele, és tanuld meg, hogy ne beszélj ki senkit!

2017. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Vállald a következményeket . Nem szabad másrol kb semmit se mondani másnak vagy csak megfontoltan mert sose tudni hogy ő mást vagy máshogy hallja vissza . Bunyo lesz 90%-ban biztos . És jogosan csap le . Legközelebb meg fontolod hogx kinek kiről mit mondasz . Nem bántásbol írom , de iskolákban fölleg köztünk Fiuk közt ezt jelenti hogy " suli után majd meg beszéljük "
2017. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!