Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. S. Félek a holnapi...

S. O. S. Félek a holnapi iskola első naptól? 16/L

Figyelt kérdés

Holnap derül ki milyen osztálytársaim lesznek. Másodjára kezdtem a kilencediket, egyrészt rossz iskola, másrészt - fő ok - a borzalmas (volt) osztálytársak. Béke segge alá kerültem év végére, kicsit még a beszédkészségem is visszafejlődött olyan szinten nem beszélgettem, pedig merem jelenteni, hogy egész szépen tudtam fogalmazni a mondandómat. Még egy bogárral is megkergetett az egyik idióta liba.


A lényeg, félek, hogy miután kimásztam a sz@rból, megint bele lépek, vagy még nagyobba. Ez részben azért is van mert szakközépből szakközépbe megyek, és apám azt mondta egyszer, hogy drukkol, de szerinte mivel szakközép, ugyanolyan emberek járnak oda... Én persze nem értettem egyet és a remény hal meg utoljára, de...


Tanácsok? :S



2017. aug. 31. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

tudom, h konnyu mondani de probalj eloitelet nelkul menni, legy nyitott. csak nem lepsz mar 2x ugyanolyan sz.arba!

egyebkent apukadnak valamelyest igaza van, annyiban, h mindenhol vannak idiotak, de a szakkozep nem azt jelenti h oda csak hulyek jarnak, es csak a gimi a jo valasztas.

2017. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok, hogy minden rendben menjen! Én második után mentem át egy másik iskolába és mivel nem tanultam azokat a szaktantárgyakat, amit ők, így nem vettek át harmadikba, csak másodikba( és különbözetit kellett tennem a kilencedikes anyagukból.)

Remélem, jó fejek lesznek veled! Kitartás, majd írd meg, mi volt:)

2017. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egykis herbál esetleg ?
2017. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Viccen kívül.Ne izgulj.Legyél laza.Tudom közhely de már nem igazán lehet mondani.

Jó suli kezdést :)

2017. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!