Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megkérdezzem a...

Szerintetek megkérdezzem a volt tanáromat hogy a későbbiek folyamán kialakulhat-e közöttünk barátság?

Figyelt kérdés

Van egy tanár aki tavaly tanított és már tavaly sokat beszéltem vele akkoriban szerelmes voltam belé és ő kedves volt velem és segített nekem hogy kiszeressek belőle.Sikerült is kiszeretnem belőle de ugyan olyan fontos mint előtte volt.Viszont a szerelem érzést sikerült szeretetté átalakítanom.Ezután is szeretnék vele sokat beszélni.

Szerintetek érdemes lenne-e megkérdeznem hogy a későbbiek folyamán alakulhat-e köztünk barátság?



2017. szept. 3. 16:32
 1/3 anonim válasza:
100%

Velem is ez van de nem szerettem ki belőle :(

Neked hogy sikerült?

2017. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyári szünetben szinte minden nap beszélgettünk és mindenféle dolgokról beszéltünk meg közben ismerkedtem egy fiúval aki a tulajdonságaival vonzott magához és így kiszerettem a tanáromból.
2017. szept. 3. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne.

Nem igazi barátság az, ahol a tanár csak sajnálatból nem zavar el, mert nem akar megbántani.

2017. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!