Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sürgős! Az ilyen embereknek...

Sürgős! Az ilyen embereknek hogyan lehet visszavágni hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok és idén mentem középiskolába, de nem jövök ki túl jól az osztállyal. Vagyis konkrétabban egy emberrel, a többiek meg mint a birkák mennek utána..

Ugye nálunk pénteken volt az első nap és kb 2-3 emberrel sikerült jóban lennem és nekem ez elég, mert velük jól elvagyok. Viszont van egy srác, aki valamiért kinézett magának. Azzal szekál, hogy nagyon ronda vagyok. Ez eleve nem hat meg, mert én is tudom magamról, hogy nem vagyok egy Angelina Jolie, de amiket csinál...hát kicsit sok. És ez még csak az év eleje.

Pl elém ült és úgy nézett ki mintha csak magáról csinálna képet de közben én is rajta voltam és a mellette lévő srácnak mutatta hogy mennyire ronda vagyok, erre hátraforult és elkezdett rajtam röhögni. Meg hogy ezt megmutatja minden barátjának, hogy nekik is legyen egy jó napjuk..

Az egyik lány akivel jóban lettem, mondta hogy a srác ott ül mellette nem messze és látta, hogy egész nap magát nézegette vagy pedig a haját bizergálta, ha rosszul állt. Szóval ez jó támadási felület lenne, hogy vissza tudjak neki vágni, de akkor tényleg valami nagyon sértő kéne. Facebookon is irogat nekem a barátnője, hogy én tényleg ronda vagyok, meg biztos örök életemben szűz maradok ilyen fejjel.. Nem reagáltam rá, mert egyszerűen nem érdekelt. A srác meg azt mondta, ha akár őt vagy akár a barátnőjét letiltom, akkor elkezdi terjeszteni rólam, hogy a lányokat szeretem és megtetszett nekem a barátnője.. Ezeket mind szó nélkül hagytam, de tudom, hogy az olyanok mint ez a srác, a szép szóból nem értenek és mindenképpen az egész osztály előtt kéne valahogy megaláznom, hogy aztán még egyszer tényleg ne szekáljon. Nem akarom ezt hallgatni még 4 évig és ha most nem teszek ellene valamit akkor csak rosszabb lesz.


2017. szept. 4. 05:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Velem ugyan ezt játszották a lányok ma meg a gyökér srácok is, fél év alatt kibukott az egyik aztán a csaj befejezte, utána ö is megbukott. Engem még netre is kitettek. Nem tudsz nagyon mit csinálni, mindig azt mondtam nekik ha beszoltak,hogy 'ne haragudjatok' utána észrevehetöen abbahagyták kis ideig.
2017. szept. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Mondd meg neki, hogy "szállj le rólam"
2017. szept. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Majd ha megbukik matekból talán abbahagyja
2017. szept. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Mi lenne, ha lekevernél neki egyet
2017. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
A leckéd ne add nekik oda
2017. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kerüld el, ne foglalkozz vele. Ha látja, hogy haszontalan, amit csinál. Abba fogja hagyni. Az ördögöt hallgatással lehet meggyőzni. Mond el mindenkinek, hogy rosszindulatú, óvakodjanak tőle és mivel zsarol. Ha akadályoz a tanulásban, mond el a tanároknak is hogy milyen. A srácnak ne mondj semmit magadról, a dolgaidról, mert ez számára támadási felület. Tiltsd le a őt és a haverjait a Facebookon. Csak olyanokkal haverkodj, akik nem beszélnek a sráccal. Ha vissza vágsz, magadat minősíted, akkor te sem vagy különb. Ki kell várni, az idő mindent megold. Ha másokkal is csinálja, akkor többen lesznek majd idővel a te oldaladon.
2017. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

"nem vagyok egy Angelina Jolie"


Az a nő, vagyis egy kórosan sovány felfújt szájú gebe-bige minden, csak nem szép.

Te sokkal több vagy ennél. ;-]

2017. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
küldj már egy képet lécciiii!
2017. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

- leckét ne add oda

- ne parázz, engem is az ostály legrondább csajának tartottak meg bántottak érte egy csomót.


Nos, belőlük zömmel pattanásos, elhízott (mert minek sportolni) csúnya felnőtt lett, én meg csinos nővé értem, aki után megfordulnak a férfiak 28 évesen is :)

2017. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Agelina Jolie egy rém ornda nő, már ne is haragudj, rosszabb példát nem is hozhattál volna. :)
2017. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!