Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Változzak meg? (hosszabb)

Változzak meg? (hosszabb)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, most mentem középiskolába. Ezt nagyon elrontottam.

Informatikai szakgimnáziumba jelentkezdtem, az osztályomban mindenki gamer. Mindenki.

Különböző számítógépes játékokon játszanak vagy legalább játszottak.


Tőlem ha megkérdeznék, hogy mivel játszok, az csábításból jelest vagy az eldaryát tudnám felhozni. Esetleg a friv, y8, i6, .io játékokat.

Mondanom sem kell, együltő helyemben röhögnek ki.


Én olvasni szeretek, rajzolni, animézni, festeni és sportolni.

Van aki animézik még, ezt ő a bemutatkozásnál el is mondta mindenki előtt és kiröhögték. Eddig sem volt célom az orrukra kötni, de ezután...:(


A kérdésem az, hogy kezdjek el én is játszani?

Együtt Lol-oznak, mit tudom én mit játszanak. Én nem tudok ezekhez hozzászólni.

Angolul sem tudok, félek letölteni, mert valami vírust telepítek az amúgy is lassú gépemre, akkor vége. Nem is szeretnék játszani, én nem is gondoltam eddig ezekre.

Enélkül viszont félek, hogy nem lesznek barátaim. Amúgy is eléggé aszociális vagyok.

Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 9. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges megváltoztatnod az érdeklődési köreidet, csak azért, hogy másoknak megfelelj. Csináld azt mit szeretsz továbbra is, ha kinéznek emiatt, az az ő gondjuk. De nem ettől függ, hogy lesznek e barátaid, szerintem a kisugárzás és a személyiség jobban közrejátszik.
2017. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd Te éled a való életet, sportolsz, barátnőzöl, ők meg fokozatosan bekockulnak.
2017. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát, ha úgy könnyebb, te is menj fel LOL-ozoni velük.


Sportolj, tanulj (nyelveket, tantárgyakat, képezd magad), játsz. Egy gyereknek nagyon más dolga nincs manapság.

2017. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nehezen barátkozom, ezért gondoltam erre. :/

2017. szept. 12. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges megváltozni. :)
2017. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te így vagy jó. Egyedibb vagy, mint a többiek. Maradj így, mások kedvéért sose változz meg.

Az sem akadály, ha nehezen barátkozol. Próbálkozni persze kell, de ilyenkor a másikról is sok dolog kiderül számodra és kitudja... lehet nagy barátok lesztek.

Szóval maradj ilyen, amilyen vagy, azt hajrá :D


Peace & Love

2017. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!!! :)))))
2017. szept. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!