Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el neki, hogy...

WattacukorPufi kérdése:

Hogyan mondjam el neki, hogy mégsem akarok vele táncolni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki szerelmes belém lassan egy éve. Szinte csak Facebook-on ír rám. Egyszer féltékeny lett egy srácra aki tetszik nekem, és aznap este facebook-on megkérdezte hogy táncolok-e vele. Én igent mondtam csak azért, hogy ne bántsam meg, mert tudom, hogy egy csomó rossz dolog történt vele azon a héten. De akkor se akartam vele táncolni, és most se. A másik srác aki tetszik nekem, ő azt mondta hogy semmilyen pénzért sem fog táncolni. De megkérdeztem hogy nem akar e velem táncolni és azt mondta hogy majd még eldönti. Már eldöntötte és azt mondta, hogy csak is velem fog táncolni és senki mással.

Tudom ez elég aljas dolog, meg messze is van még a tánc, de jobb lenne előbb megmondani neki.



2017. szept. 14. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Pfuu de aljas vagy. Ha már elígérkeztél valakinek ne kezdj másokat faggatni akarnak-e veled táncolni. Nem is baj ha a másik szegény megtudja milyen lány vagy, és majd talál nálad jobbat. Neked meg kívánom hogy a másik srác verjen át úgy mint te azt a szerencsétlent.
2017. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Az a "szerencsétlen" csak facebookon képes vele beszélni akkor meg is értem nem akar vele táncolni.Most képzeld már el hogy valóságban nem beszél vele de táncolni már akar, mégis mennyire kellemetlen lenne? Én megértem a kérdezőt. Milyen táncról lenne szó?
2017. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Táncolj azzal, akivel szeretnél. Miért kéne, hogy neked rossz legyen?

Igen, valóban nem szép dolog így otthagyni azt a fiút, de ilyen rámenős Facebook-on, élőben meg semmi, akkor nem mondanám, hogy nagy baj.

2017. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Arra nem gondolsz hogy szerencsétlen srác visszahúzódó vagy félénk? Sok embertől már az is hatalmas tett hogy facebookon ráírnak a kiszemeltre. Ha a kérdező igent mondott, mindegy milyen okból, ne csináljon se...--gget a szájából, és táncoljon azzal akinek elígérkezett.
2017. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
De röhögnék ha a másik srác meg a kérdezőt verné át, a karma hatalma miatt és végül egyedül marad és a kutya nem nézne rá a táncon:-D
2017. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg a kérdező táncoljon akivel akar.

Abból a srácból ez szerintem csak hamis reményeket indítana, míg a kiszemeltjével talál össze is jönnek.

Eleve csak szánalomból táncolna vele, mert nem akarta megbántani. Ez mennyivel is jobb?

2017. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát az a "szerencsétlen" srác a tavalyi tánchoz is felkért (szintén facebook-on), és akkor táncoltam is vele, ugyan is a másik srác pont akkor jött a mi sulinkba.És egyáltalán nem visszahúzódó vagy félénk. Az osztálya legokosabb tanulója és a mozgása miatt sem akarok vele táncolni. Ugye tavaly vele táncoltam és eléggé bénácska mozgása van. A teste összegömbölyödik, az ujjait össze-vissza tartja. Rendben erről nem ő tehet, de ezért sem akarok vele táncolni. A valóságba 1 héten talán 1 mondatot mondunk egymásnak. A másik srác, meg mindig átjön a mi termünkbe és legtöbbet mindig velem beszélget. Szerintem ő szívesen táncol velem,mivel mindig velem lóg.

Egyébként Keringőzni fogunk, tavaly meg Palotást táncoltunk.

Köszönöm az egyetértő válaszokat! De még mindig nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy nem akarok vele táncolni.

2017. szept. 14. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazat, hogy mivel tavaly vele táncoltál idén szeretnél mással.Tudom milyen olyannal táncolni akit neked kell vezetned meg kedved sincs hozzá. A legegyszerűbb ha őszinte vagy vele és elmondod neki hogy te a másik fiúval szeretnél táncolni, ráadásul vele már tavaly táncoltál.
2017. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamint az ilyen srác aki csak facen ír stb.. és állítólag szerelmes beléd sem a legmegbízhatóbb fajta.Nem sértegeti akarom így látatlanba, de megvan a tapasztalatom, jártam ilyennel, suliban nem jött oda hozzám, mert a többiek előtt nem stb, de facen írt.
2017. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez történt veled! De köszi a tanácsot! Így azért magabiztosabban fogom neki megmondani!
2017. szept. 14. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!