Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti bemennétek sportra?

Ti bemennétek sportra?

Figyelt kérdés

A mi sulinkban a heti 5 tesi úgy van összehozva, hogy valamelyik délután be kell menni még 2 órára. Most végzős vagyok, kilencediktől tömegsportra jártam be, amit először élveztem, mert a barátaim is ott voltak, mindig csináltunk valamit.

Azóta változott a helyzet, tavaly is egész évben fel voltam mentve, idén is, így a szalagavatón sem tudok táncolni, de nem is akartam, úgyhogy ez jó kifogás volt. Viszont meg kell lennie a heti 5 órának, különben igazolatlant kapok, ha nem megyek be.

Most én leszek az egyetlen végzős tömegsporton, egy barátom sem lesz ott, és már tavaly is csak álldogáltam minden alkalommal, mert hiába vagyok felmentve, be kell mennem. Múlt héten ellógtam, nem írtak be hiányzónak, de mivel új tesitanárunk van, szerintem azt sem tudja, hogy nekem oda kéne járnom.


Őszintén szólva semmi kedvem bemenni csak azért, hogy másfél órát álldogáljak egy helyben. Nem, ülni sem szabad, állni kell. Ehelyett tanulhatnék is itthon, múlt héten is úgy, hogy egész délután itthon voltam, este 8-kor végeztem a tanulással, összesen 6 órát voltam el. Ha bemegyek, nem leszek kész soha, egyszerűen nem elég egy nap 24 óra.


Szerintem biztos, hogy azt hiszi a tanár, hogy táncolok, azt sem tudja még, hogy ki vagyok, de ha kiderül, akkor nagy bajban leszek.


Ti mit tennétek? Bemennétek álldogálni, időt pazarolva, vagy kockáztatnátok?



2017. szept. 19. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélned kéne az igazgatóval, vagy megkérned a szüleidet, hogy beszéljenek vele erről, mert ennek így tényleg semmi értelme. Ha fel vagy mentve, minek bemenned?
2017. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én sem értem, és normális magyarázatot sem kaptam rá. Csak be kell mennem, különben igazolatlan. Évnyitón az igazgató ki is emelte, hogy idén szigorúbban veszik a lógást. :/

Szerintem ma bemegyek, aztán majd kiderül mi lesz...

2017. szept. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!