Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem válaszol?

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Osztálytárs.

15 évesek vagyunk. Ő fiú, én lány, ha ez számít.

Élőben néha beszélgetünk, sokszor ő jön oda hozzám.

De ha facén irok neki, akkor nem válaszol. Látta, de nem ír. Egyszerrevez elment. Másodszorra mikor ez történt màr megsértődtem. Nem írok többet neki.

Miért csinálja ezt?



2017. szept. 23. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyet is csak csaj írhat ki
2017. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de valószínű, hogy nem akar többet. Ha zavar, kérdezd meg személyesen, hogy miért nem válaszol.
2017. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De én sem szeretnék többet.

Csak barátkozni akarok, de tényleg.

2017. szept. 23. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
A többekbe ez is beletartozik végül is. :(
2017. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van. Nézőpont kérdése.

Remek... :/

2017. szept. 23. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra! Ilyen korban azért a fiúk inkább fiúkkal haverkodnak még. Közös téma több, mint pl. kocsik, számítógépes játékok stb.

Viszont tedd a szívedre a kezed, ha ennyire zavar, lehet mégis csak többet akarsz, mint barátkozni?

2017. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám. Én ilyen vagyok. Bárhová kerülök, bármilyen közebge, mindig van 1 valaki, akit nagyon megszeretek. Nem tudom mi alapján vàlasztja őket ki a szívem, de ez így van. Legtöbbjükkel jóban is vagyok. Rendszeresen beszélünk, mert ha én valakit megszeretek, az NAGYON megszeretem.

De ebben az esetben ez már fáj, hogy nem akar barátkozni velem.

2017. szept. 24. 06:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nincs más, mint elfogadni, hogy bizony van és lesz is még ilyen, hogy a közeledésedet nem viszonozzák. Ez természetes dolog mindenkivel előfordul előbb-utóbb, legyen az barátkozás vagy szerelem. :)


Képzeld el velem még 28 évesen is előfordul, hogy megtetszik egy lány személyesen elbeszélgetünk, megbeszéljük, hogy találkozunk majd és vissza sem jelöl és nem is válaszol. Hupsz! És akkor mi van? Majd elfelejtem. Ennek ellenére ezt kissé bunkóságnak tartom a te esetedben is főleg, hogy osztálytársak is vagytok.

2017. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!