Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kérjek meg vadidegeneke...

Hogyan kérjek meg vadidegeneket, hogy legyenek a csoporttársaim?

Figyelt kérdés

Ez a halálom, a csoportos munka. Nem ismerek senkit és 2-3 fős csoportokba kell rendeződni az iskolában. Én vagyok az a "pushover" aki mindég az utolsó, nem tud hozzászólni senkihez, mert attól fél, hogy baromságot mond minden hanggal ami kijön a száján. Mindég azt látom, hogy az emberek úgy néznek rám, hogy "ez miről beszél" "mit akar itt" "ez hülye" és a többi.


Szóval már egy ideje el kellett volna kezdeni ezt a csoportba rendeződést. Két hete. Eddig egy ilyen órám volt, a múlt heti elmaradt. De még mindég nem találtam senkit, mert nem tudom, hogy hol, mikor, hogyan kérdezzek rá, hogy valakinek van e már társa. Attól félek, hogy biztos, hogy már mindenkinek van és csak felesleg leszek.


A tanárt kérdeztem, hogy egyénileg nem lehet e és azt mondta egyelőre még nem engedi meg, meglátja hogy alakul. Gondolom arra célzott, hogy ha már végkép olyan szerencsétlen leszek, hogy nem találok senkit akkor legyen. Meh. Tudom szar vagyok. De most ezt hogy oldjam meg?



2017. szept. 25. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz egy olyan párhoz, aki kevésbé bunkó.
2017. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!