Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vicces sztorikat tudnátok írni?

Vicces sztorikat tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Mindenféle jöhet..tanár diák sztorik,beégések..minden😃..tudom hogy fog jönni olyan komment h foglalkozzak mással meg stb de engem erdekelnek..ha nagyon ciki a sztori jöhet üzenetbe is

2017. szept. 30. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
21. Szülinapom.... buli... kineztem egy idősebb csajt (25).... iszogattunk nem keveset.... már pont téma lett volna es bealudtam.....
2017. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még hatodikban osztállyal az erdőben túráztunk. Mentünk lefelé a hegyről. Felfelé futott egy hapsi. Amikor mellém ért egyszer csak elnyögte magát. Mindenki elkezdett nevetni.
2017. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miattam egyszer kb fel oraval kesobb kezdodott a ballagas..eleg kinos volt mert minden ballago diak szulei es rokonai engem figyeltek es meg par ballago diak gratulalt hogy vegre ideertem..lecsszett az osztalyfonok de az igazgato jot nevetett rajtam😅
2017. szept. 30. 19:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehagytam hogy szoveget kellett volna mondanom es azzal a szoveggel kezdodott volna a ballagas.
2017. szept. 30. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ötödik Osztályban a nyolcadikosok körbejárták az osztályokat, dalt énekeltek. Állva vártuk őket, már messzíről hallottam a dalt nem tetszett.

Egy jó barátom (Viktor) azt mondta: hú de komoly vagy.


Akkor büszke voltam, hogy ezt mondja (szomorú voltam inkább, nem komoly, de lehet ő a "komoly"szomit értett)


Az osztályban kiderült egy pénzlopás, én sunyítottam, mert a nagybátyámtól pont annyit loptam, amekkora összeget eltulajdonítottak.


Egy új tanárnő jött harmadikba, egy bolha csípett, rohadt kellemetlen volt, nem mertem megvakarni. A tanár kérdezte, mi bajom. A többiek: mindig ilyen arcot vág.


Egyszer valaki kérdezte az időt, és óra nélkül mondtam -jé megszólalt.


Festettük órán, a téma az volt, hogy mindegy. Én arra gondoltam azt festem meg, minden örömben van egy kis szomorúság, ekkor másodikos voltam. A padtársam mondta, hogy az nem jó, amit csinálok. Nagyon mesterkélt. Sok piros szint használtam és fekete pöttyöket.(azok a legyek)

A többieknek ki kellett találni miről fetett a társunk, na ezt nm tudtam, hogy ez lesz, és féltem azt mondják, ők is rá mesterkélt. A padtársaméra azt mondták megjátszott, olyan hamis. Örülem, hogy haha ha, visszakaptad. Az enyémre nem tudom már mit mondtak, csak arra emlékszem, hogy csodálkoztam milyen sok mindent látnak, ami nincs ott, de tetszet, amit mondanak, mert nem használták az enyémre a mesterkélt szót (pedig az volt)

2017. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A nyolcadikos éneklésről jutott eszebme hogy a ballagasokon mi is igy korbejarjuk az osztalyokat es eneklunk es enektanarunk mondta hogy ha elrontjuk kitekeri a nyakunkat.Hat orakon mentek a dalok de amikor mentunk korbe elfelejtettuk oket es tobbszor megalltunk mert nm tudtuk mi jon meg nem jokat enekeltunk vagy ki hagytuk a verszakokat..ez nem is ciki de lehet senkinek se vicces de akkor jot rohogtunk rajta😌
2017. okt. 1. 20:10
 7/9 anonim válasza:
Egyszer, mentem hazafele barátnőimmel, majd egy férfi odajött, hogy szia rég nem beszéltünk. Erre én: te ki a franc vagy? Utána kiderült, hogy telefonált, hadsettel 😂👌
2017. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

F.sza sztorik😂Jokat rohogtem

Most jutott eszembe meg egy..ugyeletes voltam,amikor a tanarom elsetalt mellettem es hirtelen megbotlott de valahogy felugrott es meguszta..gondolom azt hitte,hogy en gancsoltam el ,mert ram nezett utana,nekem meg mar voros volt a fejem a visszatartott rohogestol..erre LB-m a háttérben visitva felrohogott es beborult az egyik terembe😂..ezutan mar nem sikerult visszatartani a rohogest,en is visitva rohogtem

2017. okt. 7. 17:40
 9/9 anonim válasza:
Egyszer angolórán elment kb 5 másodpercre az áram, mire az egyik hülye osztálytársam: Lajcsi, te vagy az? :DDDD
2017. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!