Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez mennyire normális egy...

Ez mennyire normális egy elsős gimnáziumi osztályban?

Figyelt kérdés
21-en vagyunk az osztályban,és rajtam kívül még egy gyerek van,aki nem cigizik vagy iszik alkoholt,de állítólag ő csak azért nem csinálja,mert nagyon szegények és nem telik rá nekik.
2017. okt. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már az, sajnos 😐
2017. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább gáz, mint normális. Ráérsz még azzal, hogy tönkre tedd magad.
2017. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy elsős, de végzős gimnáziumi osztáyban sem normális. Inni és cigizni nem menő, hanem káros és gusztustalan. Nagyapám osztálytársai közt is voltak ilyenek annó. Nem hitték el fiatal fejjel, hogy majd lesz a cigi és / vagy miatt

- érszűkületből, meszesedésből adódó amputáció(k)

- tüdőrák

- lyuk a nyakon a nyelőcső rák következményeként + már beszélni sem tud az ilyen

- hasnyálmirigy rák, ami az egyik legfájdalmasabb


Igyál és cigizz te is nyugodtan, nehogy kilógj, ne legyél pár évig menő. Ám ha hosszabb távra gondolkodsz, jobban jársz káros szenvedélyek nélkül. Nem te leszel amputálva, kemózva jó eséllyel.


Egyébként én nem tudom miféle szüleik vannak az osztáytársaidnak. Gyereket nevelni nem tudnak az biztos. Egy tyúkot nem bíznék az ilyenekre.

2017. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

* cigi és / vagy ital


Egyik nagyapám alkohol miatt halt meg negyvenes éveiben. Ezt kihagytam.

2017. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!