Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki a bnőmmel kedves velem meg nem.Legutóbb azt akarta hogy bnöm mellê üljön .Vele beszélget meg êrdeklődik felőlem meg nem.

2017. okt. 6. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy neki szimpatikus, ez van. Nem kell mindenkivel joban lenni.
2017. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne engedd, hogy elvegye tőled a barátnődet.


Nálam is így kezdődött, aztán mentem mindig utánuk, amíg a csaj meg nem mondta, hogy velem nem akar barátnozni, nem vagyok neki szimpatikus. Később mindig beszólogatott mindenért, nem hagyott békén, teljesen rám szállt.

Aztán ellenem fordította a barátnőmet, mára pedig az egész osztály utál engem, nekik köszönhetően.

2017. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam màr én is hogy ha nyitok a csaj felé lehet hogy idővel megkedvel.Furcsa hogy velem nem beszélget màshoz simàn odamegy .Meg ha a baràtnőm hozzàm szól làtom rajta az arcàn hogy nem tetszik neki.
2017. okt. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!