Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális ha a fiú osztálytársa...

Normális ha a fiú osztálytársaim ilyeneket mondanak egymásnak? 16/l

Figyelt kérdés

Ha valamin összevesznek vagy nem egyezik a véleményük néha mondanak olyat egymásnak hogy "ha nem tetszik gyere és sz*pj le" vagy "kapd be a f**zomat"...

Ezt ők komolyan gondolják?



2017. okt. 8. 17:35
1 2
 1/15 Clay Morrow ***** válasza:
87%
Mi mindig ezt mondtuk egymásnak, mindennap.
2017. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem, úgyhogy ha ilyen szituációba keveredsz, ne tedd meg!
2017. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De az, hogy ha egy lánynak mondják oké (nem helyes, szebben is lehetne mondani), de nekem fura hogy 2 fiú ezt mondja egymásnak.
2017. okt. 8. 17:42
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Most akkor az a bajod, hogy nem neked mondják?
2017. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Te valami burokban nevelkedtél?
2017. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Azt meg se kerdezd, hogy miert rajzolnak peniszt mindenhova. Nem, neked nem kell kovetni a peldat.
2017. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én lányként mondok ilyeneket.
2017. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Homokosok, csak nem merik bevallani maguknak
2017. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem minimum biszexek.
2017. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

A kérdésről két dolog jutott az eszembe.

Az egyik az, hogy (bármennyire is kegyetlenül hangzik, kislány) a szexualitás nem csak a szép érzelmekről és egymás kölcsönös kielégítéséről szól, hanem olykor a fölé-alá rendeltség kinyilatkoztatásáról, a másikon való uralkodásról, annak megalázásáról is. Lásd bővebben a bonobó majmok viselkedésétől a börtönök kényszer-homoszexualitásán át a nők elleni nemi erőszakokig és kéjgyikosságokig.

Jelen kérdésedre azonban szerintem a másik válasz a valószínűbb: az osztálytársaid csak szóhasználatukban ilyen lazák, örülnek, hogy már ilyen felszabadultan beszélhetnek a szexszel kapcsolatos dolgokról --- és itt a beszéden van a hangsúly. Valószínűleg az jönne közülük a legnagyobb zavarba, aki elé letérdelne valamelyik társa a felszólítás hallatán. Szóval szerintem nem gondolják komolyan, éppen azért, mert nem igazán nagy fiúk még, csak annak akarnak látszani.

2017. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!