Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért van a felelésnél?

Ez miért van a felelésnél?

Figyelt kérdés
Amikor meg kell tanulni egy leckét , akkor otthon simán fel tudom mondani , de amikor a tanár kiszólít felelni akkor olyan mintha soha nem tanultam volna , ezen hogyan lehetne változtatni ?

2017. okt. 9. 18:42
 1/6 Captain Logic ***** válasza:
100%
És dogánál? Valószínűleg zavarban vagy az osztály miatt.
2017. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 feketeszisza válasza:
100%

Kérd meg,hogy ne feleltessen,hanem lapon hadd írd le,vagy pedig külön feleltessen..Komoly problémád van az osztály előtti feleléssel.ennyi. Nekem is voltak mindig gondok..

Mikor lehülyéznek,kiröhögnek,nem könnyű.

2017. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont hogy gyakorolni kellene, az nem megoldás, ha megpróbálod kikerülni a problémát. próbálj meg amilyen gyakran csak tudsz emberek elött beszélni, mond fel a szüleidnek, vagy barátaidnak.. biztos nehéz lesz elösször, de aztán cserébe egyre könnyebb lesz :)
2017. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írásba mindig jobban sikerül , lehet a nagy zavartság miatt van
2017. okt. 9. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Ha kiállok az osztály elé, hirtelen mindent elfelejtek, és tényleg semmi nem jut eszembe.
2017. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok , de én konkrétan bàrhol szerepelni kell emberek elött én lw blokkolok . Ofő akart valami dràma szinjàtékot eldő adni és nagy nehezen meg tudtam vele értetni , hogy nekem ez nem megy és nem szeretnék így részt venni benne . Sajnos ezzel sok mindent nem lehet kezdeni .
2017. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!