Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az baj lenne ha majdnem...

Az baj lenne ha majdnem minden nap írnék a tanáromnak akivel már nem találkozom többet?

Figyelt kérdés

Van egy tanár akit ismerek régebbről és nagyon jóba vagyok vele.Azt mondta hogy bármikor írhatok neki, de nem igazán tudom mikor írjak neki mert nem szeretném zavarni illetve zaklatni.Azt tudom hogy szívesen beszél velem és tudja hogy én is.Legésszerűb az lenne ha őt megkérdezném, de félek így tőletek kérnék segítséget.

UI: Én elég félős vagyok sokmindenhez...


2017. okt. 9. 20:47
 1/4 Clay Morrow ***** válasza:
74%
Én nem tartom jó ötletnek, egy pár havonta beszélgethetsz vele, de ne minden áldott nap zaklasd.
2017. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írj neki, ha van mondanivalód. Ez a "bármikor" nem azt jelenti, hogy minden nap. Neki is van élete, rajtad kívül is, ezt illik tiszteletben tartani.
2017. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Havonta egyszer.
2017. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem figyled meg, hogy milyen gyakorisággal és lelkesedéssel ír vissza. Ha úgy gondolod, hogy nem zavarod, akkor írj neki. Személy szerint minden napos írást soknak tartom, de ki tudja?
2017. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!