Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy gyerek ki csúfolja az...

Egy gyerek ki csúfolja az anime kultúránkat?

Figyelt kérdés
Idióta gyerek kötözködik velem és ki csúfolják a Hobbimat például az animét. Azt mondják hogy a japánok idióták meg olyan más szemük van, és belekötnek az animébe is. Mit mondhatnék már nekik hogy ne szálljanak a hobbijaim ról nektek is volt már olyan osztálytársatok aki kicsúfoja az animéket mangákat és az anime kultúrákat És mit mondanátok neki hogy le szálljanak?

2017. okt. 10. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Bocs de téged én is szivatnálak ezzel. XD

Csúfolja. És? Akkor mi van?

Xard le magasról, nem érdemes vele foglalkozni.

2017. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

"Sennen Goroshi" ès 👆

:P

2017. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Azt mondanám neki, hogy menjen vissza oviba, mert értelmes iskolás ember nem csúfolódik. Lelkinyomorék sz.r az ilyen ember, mint ez a gyerek és az első válaszoló.
2017. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

#3: Lelkinyomorék? Az inkább a kérdező lesz, ha hosszútávon ezt csinálják vele. Én erre a kettő nem túl értelmes emberre inkább az "s" betűvel kezdődő, duplagés szót használnám :)

Kérdező, az a gyerek idióta. A japcsik királyak, minden szempontból, főleg találékonyság terén, ami az animékben is megmutatkozik, mert más nemzet nem tudna ilyen fordulatos, jól megcsinált cuccokat gyártani. Az az osztálytársad szégyene, ha még egy Death Note-ot, Attack on Titan-t vagy vagy Fullmetal Alchemistet sem látott. Ez az, ami baromi ciki.:D Ha azt mondja, mese, mondd azt, hogy "Igen, az. És?" Az anime japán rajzfilm, ami tizenévesek és felnőttek számára is élvezhető (plusz én egy rakás animét semmi pénzért nem kapcsolnék be 10 év alattinak). Ezt nyugodtan megmondhatod neki. És azt is, hogy ez százszor értelmesebb elfoglaltság, mint idióta valóságshow-kat meg tehetségkutatókat nézni.

(Megjegyzés: Egyik legnagyszájúbb, mindenkivel jóban lévő osztálytársam is igazi otaku.)

2017. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ne vedd ilyen komolyan.

Nevess velük. Ne bántásnak, csak viccnek fogd fel.

2017. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Mar csak azert is megeri csufolni mert ilyen viccesen reagalsz. Tolem is kapnal nyugi.
2017. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg az a lelkinyomorék, aki bármiért csúfol másikat. Mint mondtam, értelmes, lelkileg egészséges ember nem csinál ilyet, nem leli örömét más szekálásában.
2017. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Csinálj harakirit. Azzal megmutatod neki!
2017. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Jaj mi ez a lelkinyomorekozas? A masokkal meg masok kinjan valo szorakozas egyidos az elettel. Minden eloleny cseszteti igy vagy ugy a fajtarsait. Igy kopnak le az eletkeptelen egyedek.


Nem kell itt magas lorol beszelni, a humor nagyresze masok vagy sajat magunk kinjanak a kifigurazasa. Itt hepciaztok egy ilyen piti diakcsinyen, aztan teli pofaval rohogtok a youtube 40 perces fail videoin, ahol emberek, allatok torik ossze magukat. Vagy azon is sirni kene?

2017. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

"teli pofaval rohogtok a youtube 40 perces fail videoin"

Én nem, legfeljebb te. Animét nézek vagy olvasok, nem pocsékolom az időm ilyen szennyekre. De ha néznék, sem röhögnék rajta. Újat mondtam?

2017. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!