Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért közösítenek ki az...

Miért közösítenek ki az osztálytáraim?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok és már kb 7. félév óta egyre jpbban néznek át rajtam...

A héten egy másik osztálytársamat is elvileg kibeszelte negy lány és kérdezte tőlem mit tehetne (köztük volt az a kettő is aki engem beszel ki)

az én kibeszélésem "főhajósai" és a kibeszélt osztálytársam is látom hogy mamár engem beszélnek ki...

Az osztalykirándulásról tettünk ki képeket a teremben és néztem ma és egy csómón ki van szurkálva rajzszeggel a fejem...

Sejtem hogy kinek az ötletevolt de ha abba a társaságba megyek ahol ő van mindig arrébmegy és persze követik a többiek...

A másik főhajós meg egy ideig a padtársam volt és az igazat megvallva nem lettünk legjobb barátnők...

És így 8.-ban nem szeretnék haraggal elválni velük, de visszahúzódó vagyok meg kitűnő tanuló is és annyira nemcszeretném ezt az ofővel meg a szüleimmel megbeszélni

Mit tegyek szerintetek?



2017. okt. 10. 19:19
 1/3 anonim válasza:

Sz*rd le őket.

Pont azért csinálnak ki, mert visszahúzódó vagy és kitűnő tanuló, piszkálja a csőrüket, hogy kitűnő vagy. Megesik.

És ha haraggal válsz el Tőlük?

Ki az aki kiáll melletted? Na, ha van ilyen, azzal legyél jóba, a többi meg ne érdekeljen.

2017. okt. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akibeszélők között is vban kitűnő és az a gond hogy pant azok beszélnek ki akikkel eddig jóban voltam...
2017. okt. 11. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen haverságok nyolcadik végére felbomlanak. A "vezetői" szerepet meg a síkagyú bunkók veszik át. Én most 9-es vagyok, meg tudom érteni a helyzeted. Én sem voltam az a társasági ember, (de csak mert senkivel nem tudtam egy húron pendülni) Ahogy az első válaszoló is mondta sz@rd őket telibe! Nem is érdemes ilyenkor rájuk figyelni.

De ha mégsem akarod annyiban hagyni a dolgot és úgygondolod hogy "azért egy fricskát megérdemel az orra alá" Akkor írj rám, és ha van kedved, segítek kitervelni valamilyen kis bosszút. ;)

2017. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!