Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti csináltatok valaha olyat,...

Ti csináltatok valaha olyat, hogy nem mondtátok meg az 1-est?

Figyelt kérdés
Ha igen , utána belül nem volt rossz érzés ? És később utólag elmondtátok vagy soha nem tudták meg ?

2017. okt. 12. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen, volt egy tanárom, aki néha bekattant, és mondjuk négy egyest kiosztott az órán, tehát egyet házira, egyet felelésre, aztán kettőt óra végén csak úgy.

Oké én is hülye voltam, mert nem készültem. Egy hétvége erejéig tudtam titkolni, emlékszem milyen nyomasztó volt, ahogy kirándultunk és az anyám már látta, hogy valami nem stimmel. Utána el is kérte az ellenőrzőmet.

Hát ennyi.

2017. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindenki csinál /csinált legalább egyszer ilyet. (én is) de felnőttként rájöttem hogy jobb őszintének lenni mint hazudni vagy eltitkolni valamit mert azzal nem csak másoknak de magunknak is ártunk..
2017. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Volt, hogy titkoltam. Aztán anyukám egyszer megkérdezte, hogy bántott-e bármikor is azért, hogy rossz jegyet hoztam haza,vagy mi oka van,hogy nem mondom meg? Ekkor rajöttem, hogy nyugodtan elmondhatom,tényleg nem lesz semmi különösebb probléma belőle. Nyilván megígértem, hogy kijavítom, és ehhez tartottam is magam. Aztán már gimis voltam, mikor bejött az enapló, mire hazaértem már tudott minden jegyemről. :D
2017. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De még hányszor. :)
2017. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Persze, aztan jott még egy ugyanabbol a targybol. Na hat egyszerre tudtak meg a 2 kapát.. ki is vagtak az udvarra az ellenorzomet:D
2017. okt. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság hogy tudod eltitkolni, amikor e-napló van?
2017. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Életem első egyesét történelemből kaptam általánosban. A tanár bepipult, mert senki nem tudta a választ, röpdoga. Egy ember kapott négyest, a többi egyest.

Beírták az ellenőrzőbe, de nem mutattam meg. Eldugtam, év elje volt, gondoltam kijavátom. Anyám megtalálta. Volt ám galiba :D

Érdekes, de ahogy teltek az évek egyre kevésbé foglalkoztak vele. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor kaptam hármasnál rosszabb jegyet az egyetem előtt.

A félévi jegyek, év végi bizonyítvány volt a lényeg...

2017. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Bár nem értem mai napig sem az okát a titkolózásnak, hisz soha egy rossz szót nem szóltak a rosszabb jegyek miatt. (mondjuk nem csoda, jó tanuló voltam, még hármast is csak nagyon elvétve kaptam)
2017. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!