Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanulási problémáim lehetnek,...

Tanulási problémáim lehetnek, lehet hogy felmentést kéne szereznem?

Figyelt kérdés
Nagy gondjaim vannak a matekkal. Általában egy dolgozatra 6-7 órát tanulok éjjel nappal a szüleimmel , még külön magán tanárhoz is jártam , és még protekcióm is volt , előre tudtam a matek dolgozat feladatait és így is mindig csak egy 2-est sikerült mindig összehoznom , de egy két szer megvolt a 3-mas is ez alapból elég nagy baj szerintem , hogy ennyi segítséggel se sikerültek a dogák. Mivel elballagtam így ez a lehetőség is megszűnt és persze az első dolgozatom 1-es let. Lehet hogy az agyammal van gond és papírt kéne erről szerezni ?

#matematika #Tanulásigondok
2017. okt. 18. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Matekból van felmentés. De mellette fejlesztő órákra mész helyettesíti a matekot . És nehéz úton kapod meg a felmentést . Menned kell nevelési tanácsadóba kivizsgálásra ez két órát vesz igénybe és megállapítják szükség van felmentésre vagy sem . Ha nem tudsz semmit se akkor megkapod. De ha tudsz mindent viszlát csak lusta vagy tanulni . Ennyi 19F
2017. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni. Az pedig nem igaz, hogy csak akkor adnak papírt erről, ha nem tudsz semmit. Nálam először 8-ban állapítottak meg diszkalkuliát. Ennek ellenére én ezzel a felmentéssel nem éltem, mert a munka amit szeretnék végezni, ahhoz kell a matek így el kezdtem ténylegesen tanulni rá (naponta 4 vagy több órát) és így végül 68%-os eredménnyel érettségiztem le belőle.
2017. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!