Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem fognak strébernek nézni?

Nem fognak strébernek nézni?

Figyelt kérdés

Most mentünk kilencedikbe és eddig én vagyok az egyik tanuló az osztályban. Ha egy doga után olvassák fel a jegyeket pár embernek mondjuk négyes (nekem is) sokaknak pedig rosszabb, és az olyan "furcsa érzés". Nem fognak emiatt strébernek nézni, vagy inkább " irigykedni" fognak?

Remélem értitetek mire célzok



2017. okt. 19. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán nézhetnek strébernek, mert elég rossz a helyesírásod.

Amúgy meg ne zavarjon, ha nem vagy olyan rossz, mint az osztályátlag. Középiskolában amúgy is van egy ugrás, amin simán elhasalhatsz, ha addig nem tanultál rendesen.

2017. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz..vagy ha azt mondjuk, hogy strébernek néznek, akkor direkt lerontod a jegyeidet, hogy ne szekáljanak? Majd akkor röhögjenek, ha te bejutsz az egyetemre amire szeretnél, ők meg tengődnek életük végéig..

És ezt nem azért mondom, mert csak a jó tanulók viszik valamire, meg akik egyetemet végeznek, mert én se végeztem mégis sikeres vagyok, de az ilyen csúfolós óvodás szintű szánalmas hozzáállással nem viszik sokra az életben.

2017. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, ha egy négyes tanuló strébernek számít. Az még szomorúbb, ha hülyének lenni a menő. Nem csoda, hogy ott tart az ország, ahol.
2017. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
inkább nézzenek strébernek mint idiótának, és a 4es egyébként sem valami nagy szám
2017. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár "strébernek" néznek, akár nem, az az igazság, hogy tanulni kell, hogy vihesd valamire az életben (nagy klisé, de igaz).
2017. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, kérdező, hogy ha valaha is el akarsz helyezkedni, akkor valamivel ki kell tűnnöd a tömegből.

A hármassal akarsz kitűnni?

Nem fog menni!


Persze, aki most hármas, az örülni fog ennek.

2017. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!