Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valamit titkol a tanárom...

Valamit titkol a tanárom magáról, de nem jövök rá hogy mi az?

Figyelt kérdés

Most ez egy eléggé beteges kérdésnek fog látszani. Van egy tanárnő, akit nagyon kedvelek. Jól tanít, laza, segítőkész . Ugyanakkor van egy érdekes érzésem is vele kapcsolatban . Olyan mintha már találkoztunk volna, még mielőtt elkezdett bennünket tanítani. Mikor ránézek akkor egyszerre elfog némi félelem de ugyanakkor fel is doppingol az óra és mikor kijövök, olyan mintha egy másik világban jártam volna 45 percig.

Nagyon durván össze tudunk hangolódni. Sokszor nem is mondom ki mire gondolok, ő már tudja, és így fordítva. (Itt most nem a tananyagra értendő)

Hanem mintha olvasna a gondolataimban . Egy alkalommal kérdeztem valamit tőle és ő más úton válaszolt ( nem hanggal ) mintegy gondolat átvitellel. Na ebből most egy mukkot nem fogtok érteni, bárcsak meg tudnám fogalmazni jobban...mintha természetfeletti erővel bírna, nem jut más eszembe.

Egyébként nem vagyok dilis, sosem voltak ilyen képzelgéseim , csak amióta megismertem.

Ha valaki ezek után tudna érdemben válaszolni...kérem segítsen!!!-18L



2017. okt. 21. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Olyan határokat feszegetsz, amiket nem kellene.
2017. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Beleszerettél. Majd elmúlik, ha kijárod az iskolát.
2017. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna okot adni rá.
2017. okt. 21. 23:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mivel adott neked okot rá? Hogy tanított téged?
2017. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és a pasikat szeretem,ez már tuti.Sajnos nem érted amire gondolok. De le is írtam hogy nem tudom megfogalmazni.
2017. okt. 21. 23:11
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy a pasikat szereted, nem zárja ki, hogy egy nőbe is bele tudj zúgni. Tinédzser korban sokminden belefér.
2017. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Captain Logic ***** válasza:
30%
Bolond ember.. Sokat drogoztál...
2017. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Teljesen más jellegű érzés , mint a szerelem. Köze nincs a dologhoz. Sosem éltem drogokkal, de az igazságot sem lehet sokáig rejtegetni, egyszer beleun az ember.
2017. okt. 21. 23:23
 9/18 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%

Lodzsik változtasd meg a neved szar lodzsikra :)


Kérdező: Ilyenhez nem feltétlen kell természetfeletti erő lehet egyfajta véletlen, vagy ugyanakkor csak egy összhangi egybeesés is...

2017. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Ne legy onzo, es ne tedd tonkre a tanarno eletet...!
2017. okt. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!