Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondjam neki? Veletek volt...

Elmondjam neki? Veletek volt ilyen, elmondtátok?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy kedvenc tanárnőm akit nagyon szeretek. Mielőtt valaki félreértené lány vagyok nem szerelem! Jövőre megyek el a suliból (8.-os vagyok) és szeretném ezt elmondani neki vagy valahogy kifejezni, hogy sokat jelent nekem. Sokat köszönteket neki, több versenyre is készített stb. Elmondjam neki és ha igen akkor hogyan?

2017. okt. 29. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod neki, biztos, hogy jól fog neki esni. Esetleg vegyél neki egy csokor virágot, vagy valami apróbb kis dolgot, túlzásba nem szabad esni, de ilyet mi is csináltunk iskolában, én 4. osztály végén az alsós osztályfőnökömnek adtam ajándékot ugyanilyen okból, nagyszerű tanárnő volt.
2017. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) írhattok még :)
2017. okt. 29. 10:23
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Azt is elmondhatod neki, miután meggyőződsz arról, hogy örökké élhet itt a megtisztított földön Isten igazságos uralma alatt. Micsoda kilátás, a jövőre nézve. Aki értékeli a Teremtőnek ezt a szándékát, életben marad.Ez azt jelenti, ha megmutatod majd a bizonyítékokat neki, életmentő vagy. Létezik ennél nagyobb ajándék?
2017. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, kedves 2. válaszoló! De szerintem nem egyeznek a vallási nézeteink!Azért köszönöm a választ! Írhattok még :)
2017. okt. 29. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én 2 éve írtam neki egy levelet és egy tollat gravíroztattam neki (amit a mai napig használ) :)))
2017. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. *év végén adtam oda neki
2017. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó , de aranyos vagy :)

Írjatok még légyszi nagyon fontos lenne! :)

2017. okt. 29. 21:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Most nézem , hogy elírtam a kérdést nem köszöntenek hanem köszönhetek , bocsi!
2017. okt. 29. 21:26
 9/13 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még!
2017. okt. 30. 14:28
 10/13 Imperial Clone válasza:
100%
Én anno egy csokor virággal és egy emlékkönyvel ajándékoztam meg amiben a versenyen készült közös fotóink vannak.
2017. okt. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!