Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket bántanak/bántottak...

Akiket bántanak/bántottak iskolában, milyen pletykáknak voltak a témái?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok biztosan...

Még szűz vagyok, bár ez csak pár idiótának volt "ciki".

2017. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy nekem biztos tetszik az egyik pasi a suli menőfiújai közül, álldogáltak 4-5-en mikor elmentem a közel hozzájuk kiröhögtek.

Aztán később összejöttem egy pasival, aki szintén "menő" volt, csak ő maga nem tartott annak magát. Ezek meg csak néztek, mint Rozi a moziban, úgyhogy visszakapták. :)

Komolyabb dolgok általános iskolában voltak, nagyon utáltam gyereknek lenni, ott nem pletykatéma voltam, hanem csúfoltak, hogy milyen a fülem, fogam, meg milyen vékony vagyok.

2017. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat pletykáltak rólam, hogy: öngyilkos akarok lenni, vagdosom magam, emós vagyok, r***nc vagyok, a hajamban (ami nagyon dús és göndör) tárgyak vesztek el. És hasonlókat hallottam vissza.
2017. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag feltörtem 2 csaj Facebook-ját, még bizonyíték is volt rá. Fel akart jelenteni engem az osztályfőnök, de a nyomozáshoz át kellett volna nézni a profilokat, ezért a 2 csaj inkább "megbocsátott" nekem, csak hogy ne derüljön ki az igazság.
2017. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag kamu fbről írogattam, sértegettem az osztálytársaimat. Mondjuk nem tudom h csináltam volna ha magam sem tudok róla. Hallottam olyat is hogy leszbikus vagyok (mert 15 évesen nem volt még barátom és nem is nagyon érdekeltek még a fiúk).
2017. okt. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag megkértem az ofőt, hogy ültesse mellém az egyik fiút, mert állítólag bevallottam, hogy szerelmes vagyok a fiúba:D Az egész azért volt szánalmas, mert az ofő tanárként 1000-rel részt vett a sz*rkavarásban:S

Különben általában a jó tanulmányi eredményeim és az öltözködésem miatt szekáltak. (Jártam versenyekre, szerettek a tanárok és akkoriban egyedüliként szerettem szoknyában járni.)

2017. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rólam azt terjesztették, hogy nyalizok a tanároknak, azért kapok jó jegyeket. Pedig a legtöbbet inkább utáltam, nemhogy nyalizás....
2017. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem voltam nagyon pletykáknak a témái... inkább csak a túlféltő szüleim meg a jó tanulmányi eredményeim miatt sz.pattak. Ja kb. annyi volt, hogy "biztos egész nap otthon a nyelvtankönyvet bújja meg nincs élete"... pedig ez azért nem egészen így volt.


Amit más ismerőseimtől hallottam, akik viszont pletykákba is belekeveredtek:

- drogosnak mondták

- elhíresztelték, hogy terhes (jó, ez jó proli suli volt, minden héten más volt az aktuális "terhes" :D)

- volt egy csaj, akinek fenn volt egy képe facebookon egy sráccal, azt hitték, a pasija, és aztán meglátták egy másik pasival csókolózni... elhíresztelték, hogy csalja a pasiját... aztán kiderült, hogy a pasija az, akivel csókolózott és az iwiwes képen az unokatesója van

- négerekkel dug védekezés nélkül halomban (oké, volt egypár néger ismerőse meg eléggé szabados volt a lány, de erre senkinek semmi bizonyítéka nem volt, hogy konkrétan...)

- volt egy osztálytársunk, akinek emésztési problémái voltak, és párszor fingott... aztán a végén minden fingást rákentek, amikor nem is ő volt, és lehetett tudni, ki a "tettes" (mindig más)

2017. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Pletyi nem volt csak mokesz letört fog vérző száj úgy három évig .Most 16 év után nem fenyegetés hanem ígéret a revans.Már tök izgulok :) Ja és őket védték a tanárok mert váltak a szüleik .
2017. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább az volt, amikor az terjedt rólam, hogy 10 emberrel feküdtem le egy házibuliban, különböző helyszíneken, mint például a háztető. Hát nem akartam hinni a fülemnek, mikor meghallottam. Ráadásul mennyien tovább is adták, elképesztő! Én ezen már csak nevetni tudtam, mondván komolyan, ennyire nem tudnak már mit kitalálni. Végül egy osztálytársam szólt már, hogy elég lesz, ő látott végig ráadásul az este felét vele beszélgettük el a kert közepén, ne már. Egyébként sem csak én tűnögettem el a bokrok mögé, nem is értem miért csak engem baszogattak ilyenekkel. Hát hová máshová menjünk pisilni, ha a benti fürdőt meg befoglalta egy lány, aki szanaszéjjel okádta az egészet mert ennyire képtelen odafigyelni a piamennyiségre, amit bevisz?

A másik kedvencem pedig az volt, amikor a kocsmában egy nálam két évvel fiatalabb lányt megraktak a férfi mosdóban, fekete haja volt neki is, kb. olyan testalkatú, mint én, hátulról látta valaki, aztán nyomta a dumát, hogy úristen engem épp most raknak meg ott bent. Akkoriban én mégcsak a városban sem tartózkodtam, de hát sok a rosszat akaró, hiányoztam nekik biztos. Jó volt erre hazajönni.

2017. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!