Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon idegesít az évfolyamtár...

Nagyon idegesít az évfolyamtársam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A nyelvi órákra együtt járunk, mindig odajön, és beleköt, hogy miért nem beszélgetek senkivel, miért telefonozok, stb... Folyamatosan mellém ül, idióta viccekkel bombáz, nem hagy békén.Gólyabálon legalább 6x mondtam meg, hogy nem táncolok vele, de csak azért is jön hetedszerre is. Egyszerűen nem bírom már elviselni. Mit csináljak, hogy megértse, nem vagyok vevő a közeledésére?

2017. nov. 8. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
"Figyelj, hiába próbálkozol, bocs de nem fog összejönni. Keress valaki mást."
2017. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom biztosra, hogy tetszek neki, szóval ez egy jó nagy öngól is lehet
2017. nov. 8. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki őszintén, hogy hagyjon békén, mert nem vagy vevő rá. Ha nem érti meg, akkor legyél határozottabb.
2017. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- Mit nyomkodod már megint a telefonodat? Miért ülsz itt egyedül?

- Mert utálom az összes embert, de téged a legjobban.

2017. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Négyesen nagyon röhögök :'D
2017. nov. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!