Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt hogyan tudnám kivitelezni?...

Ezt hogyan tudnám kivitelezni? Illetve ezt írhatom neki, ez nem túl "sok"?

Figyelt kérdés

Már most kihúztuk a neveket a Mikulás-os ajándékosztásra,és én az osztályfőnököt húztam. Eddig minden jó is lenne,csakhogy az a feladat,hogy minden nap figyeljünk arra,akit kihúztunk,legyünk vele az átlagnál kedvesebb és segítőkészebb(azt a példát mondta az o.f.ő. hogy pl. segíthetünk a húzottunknak a matek háziban,ha ő azt nem érti,de ugye nálam ez nem opció) de mindezt a közeledést diszkréten,magyarán nem úgy,hogy odamegyek hozzá,és elmondom,hogy én őt húztam,ezért most segítek neki ebben meg ebben! :D

Gondoltam arra,hogy most mindent,amit kér nagyon pontosan megtanulom,hogy hátha ezzel "imponálok" neki,de ebből nem feltétlen esik le neki a közeledésem oka,azt is hiheti,hogy egyszerűen csak szorgalmas vagyok.

Valahogy inkognitó módban akarok maradni előtte,de azért szeretnék valahogy kicsit közeledni felé,ezt hogyan tudnám kivitelezni?

Ui.: Illetve akarok egy kis levelet írni neki a versen felül,amit nem olvasok fel a többiek előtt,és a többi dolog mellett ez is szerepelne a levélben: "Amikor mosolyogni látom Önt,és energiával teli,akkor ez ad erőt az üres hétköznapokhoz!..." Szerintetek ez nem túl nyálas és "sok"?


2017. nov. 9. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos az első felére nincs nagyon ötletem, de az utóbbi szerintem kicsit túlzás és kicsit nyálas lenne
2017. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!