Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zárkózott lányhoz hogyan...

Zárkózott lányhoz hogyan érdemes közeledni?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam nagyon tetszik. Szeretném jobban megismerni, mint barátot. Nem tudom, hogyan nyithatnék felé. Amikor odamegyek, akkor minden oké, de ő nem keres magától. Tudom, hogy nagyon zárkózott. Mikor megkérdeztem, hogy zavarja-e ha odamegyek hozzá, akkor azt mondta, hogy nem. De nem is tudom, mivel próbálkozhatnék. Nagyon nem tudom milyen közös témáink lehetnek, mert keveset beszél.

Tanácsok?



2017. nov. 10. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miket szeret (itt filmekre, játékra, hobbira gondolok) Ha elmondta hogy pl szabadidejében mit csinál akkor máris van egy kiindulópontod. Abból a hobbiból vagy amit szeret csinálni csomó kérdést fel lehet tenni hogy miért szereti, mikor kezdte el, egyedül csinálja vagy csapatban,stb... De ezekre reagálj is hogy ne faggatózásnak tűnjön.Esetleg dobj fel neki egy témát te és kérdezd meg hogy ő hogyan áll azzal a témával kapcsolatban.
2017. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. nov. 11. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
semennyire, ha érdekelnéd, nyitna
2019. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez má nagyon régen volt. :)
2019. nov. 11. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Na és mi lett, leírod? :D
2019. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én pár hónap alatt iszonyatosan beleszerettem. És el is mondtam neki. Ott elrontottam mindent. Mert én is lány vagyok, meg ő is. Ő egyértelműen nem heteró, csak tagadja... ez biztos. De mégsem volt hajlandó ezt az egészet a helyén kezelni. Egy évig gyűlölt. Próbált keresztbe tenni nekem ott, ahol csak tudott. És nagyon fájt.

Nekem azóta voltak kapcsolataim. Ő pedig mintha elfelejtett volna mindent. Nem vagyunk annyira jóba, de néha váltunk pár szót egymással.

2019. dec. 8. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!