Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan írjak rá, ha csak...

Hogyan írjak rá, ha csak barátkozni akarok? 15l

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középsulit. Van egy srác, aki szimpatikus, de sajnos nem kolis, hogy ott odamenjek hozzá. Sikerült kiderítenem melyik osztályba jár, névsor alapján meg meg tudom találni a fb-n.

Ha bejelölöm és visszajelöl, hogy írjak rá, ha csak barátkozni szeretnék?15l


2017. nov. 17. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Például így: Szia szép napot!

Remélem nem zavartalak meg. Nem szeretném rabolni az idődet kedves vagy jó fej vagy úgy vettem észre szívesen beszélgetek barátkozok veled ha lehetne

2017. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez a "legyünk barátok" a lehető legnagyobb marhaság. Előbb- utóbb valaki elkezd majd többet érezni. Onnantól egy szenvedès az egész. Arról nem is beszélve, hogy ha valamelyikőtöknél képbe kerül egy párkapcsolat, csak bonyodalmat okoz egy ellenkező nemű "jó barát". Vagy ismerkedj a pasival rendesen, vagy hagyd békén.
2017. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kell kavarni a szart feleslegesen.
2017. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miért lenne szarkavarás, ha bejelölöm az egyik sulitársam és ráírok?
2017. nov. 17. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem az a szarkavarás, hogy bejelölöd az iskolatársadat. Hanem a "csak barátkozni szeretnék" duma. Ebből semmi jó nem sül ki. Így csak szórakozol szerencsétlen sráccal. Ingerled, hergeled teljesen feleslegesen. Vagy te szeretsz bele, akkor meg azon agonizálsz majd, hogy félted a barátságotokat. Tényleg csak a felesleges dráma van belőle.
2017. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van egy jópár fiúbarátom, és tényleg csak barátok vagyunk. Én egyébként tipikusan az a lány vagyok, akit elsőre mindenki fiúnak néz az öltözködése miatt. Aztán a mély hangom után is ezt gondolják egy páran, de van akinek leesik mielőtt megmondom a nevem.

Konkrétan a fiú osztálytársaim közölték velem, hogy néhány megjegyzésem után nehéz "normális" lányként kezelni.


A sráccal meg nem szeretnék szórakozni. De a héten és jövőhéten tuti nem írok rá, mert a jövőhét az elsőéveseknek kampányhét és lehet, hogy úgy tűnne, mintha valami ötletet akarnák kiszedni...

2017. nov. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!