Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megőrülök a tanáromért! Mit...

Megőrülök a tanáromért! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy tanár,aki már a legeslegelső naptól megbabonázott. Voltak kisebb kihagyások,mikor nem tudtam annyit gondolni rá egyéb okok miatt,de most már megint kezdem azt érezni,hogy megőrülök érte. Majdnem biztos vagyok abban,hogy én is felkeltettem az érdeklődését,amikor az órán akaratlanul összetalálkozik a tekintetünk,és akarva-akaratlanul elmosolyodunk,vagy amikor szünetben kihív magához felelni,és 'véletlenül' a kezét a vállamon hagyja jó sokáig,vagy mikor a szertájába hívat szünetben,hogy ezt meg ezt mondjam már meg a csoportnak,és megkérdezi,hogy hogy vagyok minden egyes alkalommal,miközben becézve szólít és a hangja olyan kis huncut. Olyat is hallottam,hogy utánam kérdezősködött az egyik ped asszisztensnél. Sokszor elbizonytalanodok,és félek,hogy esetleg valamit félreértelmezek,és hogy csak beképzelem a dolgokat,majd mikor az órán közvetlenül rám mosolyog,akkor értelmet nyernek a dolgok a fejemben. Nem akarom,hogy azt higgye,hogy én nem akarom őt,ha kell még másik iskolába is átmegyek,csakhogy neki az állása megmaradjon.

Mit csináljak,mit tanácsoltok?

A koromat nem akarom leírni,csak annyit mondok,hogy fiatal vagyok,és bizony,elég nagy a korkülönbség köztünk!



2017. nov. 17. 18:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

Ezek a tanárok manapság jobban értenek a b**záshoz, mint a tanításhoz.....

Am meg talizz vele, írj rá stb úgyis lesz vmi köztetek....

2017. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Persze hogy beképzeled magadnak . Ásdd el.magad
2017. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok,nem ítélkező emberek sekélyes "okosságaikra" vagyok kíváncsi!
2017. nov. 17. 18:54
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

22 éves nőként mondom neked: Ne tedd meg!

Mivel nagy köztetek a korkülönbség, egyértelmű hogy semmi komolyat nem szeretne tőled! Nem szerelmes beléd, egy érett felnőtt nem szeret bele csak úgy egy tőle ennyivel fiatalabb lányba!

Volt ilyenre az én iskolámban is elég példa, s maradjunk annyiban hiába ment máshová, rajta maradt a lányon a híre...

Ő egy felnőtt férfi, gondolom vonzó fiatal csinos lánynak tart, érzi és látja hogy tetszik neked, ezért annál inkább meg akar szerezni magának. De ez amint megtörténik, vagy elveszíti az összes érdeklődését az irányodban, vagy pedig ideig-óráig elszórakozik veled!

2017. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi elõfordul, van családja?
2017. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nincs családja,sem felesége,sem barátnője,egy nő volt az életében,az is kb. 5 évvel ezelőtt,de az megcsalta őt,azóta szingli.

Ami pedig azt illeti,igen,gondolkodtam azon,amit a #4-es írt,de ismerem pontosan eléggé ahhoz,hogy tudjam,hogy ő ilyesmit sose tenne,másrészt pedig olyan igéző a pillantása,és az,hogy mellette végre önmagam tudnék lenni,ez mindennél többet jelent számomra!

2017. nov. 17. 19:06
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, tényleg ne tegyél semmit. Az előző válaszolóknak igazuk van, nagy korkülönbségnél tényleg meggondolandó, hogy milyen háttérszándékai lehetnek. Az meg hogy ismered és tudod hogy sose tenne olyat... szép gondolat, de csak azt az oldalát ismered, amit neked/az iskolában mutat. Amögött meg bármi lehet.
2017. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

A 4-es vagyok.

Az előttem szóló lényegében leírta amit én is gondolok: Csak azt láthatod, amit mutat! Amit elrejt, nem mond, nem mutat, azt sose fogod észre venni...


Nem élsz vele, így nem láthatod teljes formájában.


Ha azt mondaná neked hogy te vagy az első lány az iskolában akire így tekint - még azt is elhinnéd neki, pedig ilyen esetben bizony nem te vagy / voltál / leszel az egyetlen...

2017. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak beképzeled és tényleg ő is vonzódik hozzád, akkor is csak kalandot akar, vagy ideig óráig elszórakozni maximum. Te pedig még túl fiatal vagy ahhoz, hogy ebbe belemenj, mert ennyi idősen te nagy szerelmet látsz bele a dologba. Felnőttként vannak olyan emberek nem is kevesen, akik csupán a kielégülés és nemi vágy miatt létesítenek alkalmi vagy rendszeres szexkapcsolatot, de ott mindkét fél felnőtt és tudja mit akar. Te gyerekként egy ilyenben csak sérülnél, mert nem azzal a fejjel gondolkodsz mint egy 20on-30on-40es ember.
2017. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Van rálátásom az iskolára,sok 'besúgóm' van,és mindenki azt mondta,hogy senki mással nem közvetlen,egyenesen távolságtartó,és másnak nem engedi,hogy a privát szférájába férkőzzön! Ami pedig azt illeti,pontosan tudom,hogy neki nagyon is jó ízlése van,nem merne udvarolni más lánynak a suliból,mert ő csak a szép lányokra bukik,és rajtam kívül nincs más lány,akiről ez szintén elmondható lenne!
2017. nov. 17. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!