Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A padtársam folyton piszkál!...

A padtársam folyton piszkál! Mivel leckéztessem meg? Többi lent

Figyelt kérdés
az van hogy a padtársam nagyon undok velem pl ha valami baja van velem elhajítja a cuccaim órán folyton dumál amikor szépen kérem maradj légyszi csenbe meg ilyenek meg a hülye beceneveket ad meg ilyenek hogyan leckéztessem meg??tanárhoz nem akarok menni és ha a cuccait én is eldobnám nagyon bedurvulna és mindenemet hajítaná mivel tudnám jól megleckéztetni??vagy esetleg jól leégetni kérlek segítsetek én 13/L fiú padtársam 13/F

2017. nov. 19. 21:50
 1/10 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok ötleteket olyat is irhattok ami neki elég ciki lesz nagyon megérdemli már
2017. nov. 19. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerelmes beléd.
2017. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Tuti tetszel neki :D csak a figyelmedet akarja felkelteni, ne bántsd meg. Inkább csinálj valami olyat amire nem számít, simogasd meg vagy vegyél neki csokit, bármi és visszafog venni.
2017. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Az nem indok, hogy "szerelmes belé". Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, de attól még senkiházin viselkedik. És éppen ezért babusgatást sem érdemel.

Kedves kérdező, ha már tényleg ennyire zavar, próbálj meg beszélni vele erről. Mondd meg neki, hogy amit csinál, az zavar téged, és legyen kedves abbahagyni. Ha erre civilizálatlan tuskó módjára berág, akkor annyit ér a gyerek, tanúskodott az intelligenciaszintjéről. Ha nem képes megérteni, hogy a viselkedése zavaró a számodra, nyugodtan fordulj egy felnőtthöz! Az osztályfőnök biztosan beleegyezik egy ültetésbe, ha megmondod neki, hogy a padtársad elvonja a figyelmedet órákon azzal, hogy állandóan piszkál.

2017. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2017. nov. 20. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
üsd ki.
2017. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Nálunk alsó tagozatban annak idején az volt a szokás, hogy a jó tanuló lányok mellé ültették a legneveletlenebb fiúkat, hátha így megoldódik a probléma... Minden évben kifogtam egy-egy hülyét. A többséggel megtaláltam a közös hangot, elvoltunk, de volt egy, aki folyton piszkált, elvette a cuccaim, stb. Egyszer a vonalzójával bökdösött óra alatt. Elvettem, ketté törtem, visszaadtam neki. Onnantól békén hagyott, igaz az anyja máig nem köszön :D , pedig már elmúltunk 30 évesek. :D :D
2018. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Huuu ha tanar lennek ... Mar nem elne a k****g!!
2018. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen gyerek, aki mindig mindenkit szivatott, emlékszem, előttem egy lány rázza a 2 literes kóláját (3/4-ig volt), és mikor kiment a gyerek a teremből, a csak kinyitotta a táskáját, megfordította az üveget, belenyomta a zsákjába, és lecsavarta a kupakot :)


Amikor kiürült az üveg, azt is belegyömöszölte a zsákba.

Mikor kezdődött az óra, a gyerek belenyúlt a zsákjába, és hát... olyan fura lett az arca, akkor már nem bírtuk a röhögést :) Aztán még be is szólt a kiscsaj "Mi van Feri, hoztál kólát?" :)

2018. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7# egyszer én is eltörtem egy vonalzót, és onnantól engem is békénhagytak:D
2018. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!