Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy nem szóltam vissza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már év eleje óta pólóban járok suliba, a tanárok és a diákok pedig folyton azt kérdezgetik, "Úristen, nem fázol? Van pulcsid? De biztos nem fázol?" És nem győzöm nekik mondani, hogy "NEM, NEM FÁZOM! Van pulcsim is, kabátom is, csak nincs értelme felvennem, mert NEM FÁZOM." És tényleg nem fázom (nem is szoktam beteg lenni, amióta így járkálok, sem lettem beteg egyszer se), nem csak azért csinálom, mert figyelemhiányom van. Sőt, jobb is lenne, ha csak békén hagynának a fr*ncba. A lényeg, hogy ma ujjatlant vettem föl (nem olyat, amiből kint van mindenem, az eleje is majdnem a nyakamig ér), mert szerintem egészen meleg volt, de körülöttem mindenki nagykabátban volt, mert ők fáztak. Amikor mentem haza, az egyik évfolyamtársam (aki nem is értem, hogy lehet nyolcadikos, mikor egy harmadikos értelmi szintjével és gyerekes gondolkodásával van megáldva), odaszólt nekem: "Hé, lány! HÉ, LÁNY! (egyébként már előző évben megkérdezte a nevem, csak éppen b*szott megjegyezni) Tudod, kik a k*rvák?" Én nem válaszoltam, csak mentem tovább, mert szerintem nem éri meg foglalkozni vele. Ő röhögni kezdett a két oldalán álló hasonlóan értelmes lánnyal együtt. Szerintetek vissza kellett volna szólnom, vagy azzal csak tálcán kínálom neki az újabb okot, hogy csesztethessen? Mit kezdjek az ilyenekkel?

Normális válaszokat várok, köszönöm! (13/L)


2017. nov. 20. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha kilógsz a sorból, el kell viselned, ha felfigyelnek rád. Márpedig kilógsz, mert tíz emberből kilenc most fázik - te nem, na bumm, örülj neki, csak ne akadj ki ilyeneken.

A k*rvás megjegyzésre meg jól reagáltál, azaz sehogy - nem éri meg.

2017. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Zavar hogy b@$zogatnak mert télen polóban jársz? Vegyél fel kabátot.

Problem solved.

2017. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ! Próbálom a továbbiakban is ignorálni a hasonló embereket.

#2 Minek vegyem fel, mikor nem fázom? Egyébként már elmentem egyik nap még október elején pulcsiban, hogy ne kapjanak szívrohamot a tanárok, ha meglátnak, de már az első 20 méteren majd' megsültem. Azóta nem veszem fel, és nem is hiányzik. Nem akarok párolt csirke lenni, csak mert másoknak nem tetszik, hogy pólóban vagyok.

2017. nov. 20. 15:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább irigyellek amiért ilyen jól bírod a hideget. Én nagyon fázós vagyok és a tél nekem kész szenvedés XD
2017. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Nekem meg a nyár :) Már hajnali ötkor süt a nap, én meg amikor felébredek, vámpír-módjára húzódok a takaró alá a napfény elől XD És a vakító fény meg az árnyékban 50 fok miatt ki se lépek sokszor a lakásból, miközben mások simán élvezik a nyarat. Én meg őket irigyelem :(
2017. nov. 20. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy jól tetted. De legközelebb ha eszedbe jut kisebb oltás nyugodtan adhatnád nekik.

"Tudod, kik a k*rvák?""

"Ti."

Konkrétan felkínálja az esélyt hogy beolthasd őket.

Ha nincs kedvem vitatkozni és beszólogatnak, mindig ilyen rövid kis szólásokat mondok ha van rá esélyem.

2017. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem normalis. En a helyedben orvoshoz mennek. Reggel 8kor itt 1 fok volt. Ha csak nem vagy 150 kilo, akkor nem letezik, hogy nem fazol. Hormonzavarod lehet vagy magasvernyomasod.
2017. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jól tetted, hogy nem foglalkoztál velük.

Semmi gond nincs azzal, hogy rövidujjú-ba jársz suliba. Járj abba, amiben neked kényelmes és ne foglalkozz másokkal. Én is így kezelem a hasonló helyzeteket.

Ez nem kapcsolódik a témához, de bevallom őszintén, hogy én azt nem szeretem, mikor nagy a mozgás, alig lehet haladni, és még leállnak előttem beszélgetni a folyosón. Én akkor azt szoktam tenni, hogy arréb rakom az illetőt, aztán vegye észre magát. Egyébként teljesen lazára veszem az ilyen dolgokat, meg sem hallom, ha beszólnak.

2017. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#5 Nincs se hormonzavarom, se magas vérnyomásom, és nem vagyok 150 kiló. Egyszerűen csak jól bírom a hideget.

#6 Én is utálom, ha megállnak a folyosón. Sőt, van hogy a lépcső közepén állnak meg, hogy még véletlenül se tudjak lemenni órára. Aztán engem csesznek le, mert nem indulok el. Meg amikor egy reumás lajhárt megszégyenítő lassúsággal vánszorognak fel-le (és még meg is állnak beszélgetni, ölelkezni), ezt természetesen úgy, hogy ne lehessen elférni mellettük, és 2 perc helyett negyed óráig tart feljutni a harmadikra. És természetesen, ha meglököm őket akár egy kicsit is, akkor én vagyok szemen köpve, hogy mégis hogy van pofám egyáltalán hozzájuk érni...

2017. nov. 20. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:

De, sajnos csupán feltűnési viszketegséged van :D biológiai szempontból ugyanis kicsi az esély arra, hogy olyan betegséged legyen, hogy ne érezd a külső behatásokat, érintéseket sem.

De nem baj, majd lecseng...

2017. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!