Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak szóban az...

Miért bántanak szóban az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon piszkáltak csak 5.-ben de akkor sem ennyire. Most 8.-os vagyok és nagyon piszkálnak. 6.-ban és 7.-ben nem piszkáltak sőtt inkább jóban voltam velük. (A fiúk piszkálnak lányok nem) vannak barátaim 5-en vagyunk barátok és nem én vagyok a fölösleges 5. tehát nekem is van egy barátnőm akivel többet vagyok. Nem értem miért csinálják ezt semmit nem tettem. Ha valaki akarja leírom neki hogy mivel bántanak.

Mit tegyek? Nagyon fájnak.


2017. nov. 21. 15:56
 1/3 anonim válasza:

15/f

Sorstársad vagyok, mi is 5 en szoktunk lógni de nagyon nem érzem jól magam köztük, mindig rólam szól a téma, nagyon elegem van belőle. Nem tudok nem velük lenni mert koleszban is abból 3 an vagyunk egy szobában és még átjön néha b*szni a rezet az az 1 akivel a másik együtt bunkózik.. Normálisak ha kölün vannak de nem választom szét őket mert azzal csak lejjebb süllyednék. Örülj a barátnődnek, hogy ő legalább veled van. Azt értékeld amid van és ne azt amit nem tudsz megszerezni.

2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem leírhatod priviben.

Egyébként ezzel csak a saját gyengeségüket mutatják ki.

Mindig az a leghangosabb, legnagyszájúbb, kötözködőbb, aki a leggyengébb. Csak a menőzéssel, mások piszkálásával próbálja kompenzálni a fájdalmát. Az ilyeneknek csupán a szája nagy.

2017. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!