Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 17 éves vagyok. és 3 hete...

17 éves vagyok. és 3 hete beteg voltam és nem mentem suliba. És nem mentem el igazolásért. Ezért utána következő 3 hétben sem mentem suliba mert féltem bemenni igazolás nélkül. Valaki valamilyen tanácsot tud adni?

Figyelt kérdés
Hosszabban: még azóta sem volt merszem elmenni igazolásért és suliba se mertem bemenni, mert magam sem tudom.. Igen nagyon hülye vagyok ezt én is tudom. Gyűlölöm magam ez miatt. Erről a szüleim sem tudnak.. Ők úgy tudják hogy minden nap bementem suliba és közbe pedig nem mentem be.. És valahogy kellene igazolás de nem tudom hogy menjek el az orvoshoz kérni.. Pedig muszáj lesz holnap.. Negatív válaszokat nem szeretnék kérni.. Valaki tudna tanácsot adni?..

2017. nov. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszamenőlegesen nem fog adni hetekre. Szívás.

Valószínű az igazolatlanjaid miatt lesznek problémák...szüleid meg fogják tudni az biztos.

2017. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
El kell menned az orvoshoz, mást nem tehetsz. Elmész es megmondod hogy 3 hétig rosszul voltál, amit furcsalni fog, de ha jófej akkor fog adni igazolást.
2017. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem adhat igazolást, de nekem például adott hasonló esetben, egy próbát meger mást amugysem tudsz tenni.
2017. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Tehát 6HETE nem voltál suliban?? Kérj igazolást valamennyit csak kapsz de ki is rúghatnak ennyi igazolatlan után.
2017. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Bár én nem értem a logikát abban, hogy ha 3 hét igazolatlan hiányzásod van akkor miért csinálsz belőle 6-ot, hátha kirúgnak érte... igazából csak annyit akartam hozzáfűzni hogy eszedbe se jusson hamisítani meg feketén igazolást venni. Nemcsak azzal játszol hogy kirúgnak, hogy nem jár utánad családi pótlék, hogy nem köteles egy másik iskola átvenni mert nem vagy tanköteles, de még egy rendőrségi ügy ezek tetejére rendesen tönkre vágná az életed.

Ennyi, a többit amit magadnak főztél most eheted.

2017. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanácsom: állj a szüleid elé és tanúsíts őszinte megbánást. Vállald a következményeket, és akkor nem kell gyűlölnöd magadat. Butaságot csináltál, ez van, sok emberrel megesik, de ideje felnőnöd és helyrehoznod.
2017. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni mit érezhetsz. Bár én csak 1-1 napot hagyok ki néha a suliból, olyankor úgy érzem képtelen vagyok bemenni, mert rámtör a szorongás, főleg ha nem készültem fel aznapra.17/L
2017. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már 16 elmúltál, így nem annyira vészes a helyzet. Nem fogják megvonni az iskoláztatási támogatást és nem fog a jegyző sem a kormányhivatal vizsgálódni.

Konkrétan...az iskola a TANULÓI JOGVISZONY MEGSZÜNTETÉSÉT fogja javasolni (30 igazolatlan óra felett ami az esetedben biztos meglesz igazolás nélkül.) Ami azt jelenti kirúgnak.

2017. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!