Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel ajándékozzam meg azt,...

Mivel ajándékozzam meg azt, akivel kölcsönösen utáljuk egymást?

Figyelt kérdés

Az osztályban húztunk karácsonyra. Alapból feleslegesnek tartom, idén is, tavaly is, előtte is, és azelőtt is ki akartam belőle maradni, de az osztályfőnök mindig erőltette. Eddig mindig megúsztam, hogy rossz embert húzzak, de most sikerült kihúznom a legrosszabbat.

Ez az ember szó szerint tönkre tett engem lelkileg. Elvette a legjobb barátnőmet, ellenem fordított szép lassan mindenkit az osztályban, megalázott, elnyomott, beszólogatott, és egy koholt váddal majdnem rendőrségi ügybe kevert. Utál engem első naptól fogva, én is őt, bár inkább félek tőle. Nem is nagyon ismerem, csak pár dolgot tudok róla, de az a vicces, hogy abban a pár dologban nagyon durván hasonlítunk egymásra, és rajta kívül nem tudok más embert, aki szintén ilyen.

Utolsó évünk van idén, de mai napig nem tudom, mi baja van velem, esélyt sem adott, pedig próbáltam vele jóban lenni.


Na most ennek az embernek mégis mit adjak ajándékba?!



2017. nov. 21. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Csokimikulás hashajtóval átitatva.
2017. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne foglalkozz vele, hogy szereted-e vagy utálod. Ne ez határozza meg az ajándékválasztást.

Mondjuk, ha ennyire nem vagytok jóban, akkor eleve ne problémázz azon, hogy mit vegyél. Kap valamit, aztán kész.

Valami általánosat vegyél: édesség, karácsonyi dísz.

2017. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet lenne! De aztán én szívnám meg jobban...


Valami frappáns kéne, de semmi ötletem nincs.

Max nem adok neki semmit, vagy odaadom neki a megbeszélt összeget és vesz magának amit akar.

2017. nov. 21. 17:46
 4/22 A kérdező kommentje:
#2: Ez is egy opció, igaz.
2017. nov. 21. 17:47
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz cserélni valakivel?
2017. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. :/

Max beszélek az ofővel, de akkor ő meg ügye csinálna belőle.

2017. nov. 21. 17:50
 7/22 A kérdező kommentje:
ügyet*
2017. nov. 21. 17:50
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Szerintem a legnagyobb tirpákság nem adni ajándékot. Tudd le és kész. Vegyél neki valami általánosat, csoki, illatos gyertya, bögre, karácsonyfa dísz..stb
2017. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nem a tanáron keresztül, osztálytársakat kérdezz..

ha nem megy, szerintem próbáld elképzelni, helyzetébe helyezkedve, milyen lehet neki, amikor kap ajándékot. Ez egy kis meglepetés, de szerintem nem szabad, hogy sértő legyen.

"de az a vicces, hogy abban a pár dologban nagyon durván hasonlítunk egymásra,"

- ez az egyik oka, hogy nem vagytok jóban, és most egy alkalom, hogy elmúljon köztetek az utálat

(ha "el tudta venni a legjobb barátnődet" - az azt jelenti, neked igazi barátnőt kell keresni, akit nem lehet csak úgy elvenni...


Próbálj meg olyat adni, aminek Te örülnél.

2017. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Én zacskóba raknám a pénzt és mellé egy cetlit hogy anyádnak koszorúra.Rohadjon meg az ilyen aki másokat félelemben tart és megaláz.
2017. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!