Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. S. Hogyan tudnék megbizo...

S. O. S. Hogyan tudnék megbizonyosodni erről?

Figyelt kérdés

A suliban van egy fiú,aki idióta pletykákat terjesztett rólam,és ma a barátnőmnek odaadta a füzetét a fiú,és a barátnőmnek máshol volt órája,és így megkért,hogy én adjam már oda neki a füzetét. Mikor bementünk a teremebe,akkor a padra volt rakva a táskája,és én pedig a táskájára dobtam a füzetet,majd az leesett a földre. Ezután cinikus hangon odaszóltam neki,hogy bocsika,és eljöttem tőle. Ezután lyukas óránk volt,és az aulában ültünk,és azt vettem észre,hogy nagyon nézett engem,majd valamit babrált a telefonjával. A következő pillanatban már csak azt lehetett látni,hogy a hasának döltötte a telefont,és a kamera pontosan felém nézett. Oké,ebből még nem lehet arra következtetni,hogy videózott volna engem,de az már árulkodó volt,hogy az egyik gyerek beállt a kamera előtt,és felháborodottan kitolta a képből. Elkezdtem takarni az arcomat,mintha csak olvastam volna,majd azt láttam,hogy valakivel chat-elt,majd hirtelen néhányszor gyorsan felém tartotta a telefon kameráját.

Hogyan tudnék valami bizonyítékot szerezni,hogy valóban engem fotózott/videózott? Ezt így simán nem mondhatom a szemébe,hisz akkor mindent tagadna!


Kérlek titeket segítsetek engem,nagyon fontos lenne!


2017. nov. 21. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak saját magának készített felvételeket az engedélyed nélkül, már az is felvet jogi aggályokat.

De ha kiderül, hogy valahol közzétette (általában a neten), akkor beperelheted, mert sérti a személyiségi jogaidat.

[link]

2017. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!