Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy nyolcadikos 13 éves...

Van egy nyolcadikos 13 éves lányom és egy 9 éves negyedikes fiam. A lányomék osztálya hetediktől kezdve mióta tinédzserek lettek szivatják a tanárokat, a kisfiam osztálya nagyon kezdi ezt eltanulni. Szabad ezt még ötödikben?

Figyelt kérdés

A lányom osztályának csínytevéseibe már belenyugodtam,hisz tinik,és már hetediktől mióta nagyobbak lettek ezt csinálják...de 13 éves tinik és éppenhogy 9 éves kisgyerekek között még nagy a különbség.A fiamék túl nagynak hiszik magukat.Nekik még nagyon mem szabadna olyanokat csinálni mint pl.a kréták végét beragasztózni hogy ne fogjon,a kilincsre valamiféle trutyit tenni,visszafeleselni,műpókot tenni az asztalra...

Sokszor próbáltam a fiammal beszélni de nem használt...én vagyok lemaradva?vagy tényleg nem szabadna még negyedikben hét-nyolcadikos módjára viselkedni?



2017. nov. 22. 09:08
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek!*Negyedikben

A kérdést elrontottam

2017. nov. 22. 09:09
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ilyeneket később se szabadna csinálni.

Bunkóság.

A lányod is bunkón viselkedik. Nem jogosítja fel ilyenekre az, hogy 13 éves.

De az is gáz, hogy az iskola, a tanár nem tud rendet tartani.

Én tuti azonnal feleltetnék mindenkit, vagy röpdoga. Aztán a sokadig egyes után már nem lenne kedvük vicceskedni D:

2017. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Ez legyen a pedagógusok problémája!
2017. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Igazi kis bunkókat nevelsz, gratulálok!
2017. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van, ezt a tanárnak kell megoldani. Te fejezd ki a véleményed, hogy helyteleníted és szomorú vagy, hogy nem vicces.

Azonkívül beszélgessetek el néha együtt az asztalnál miért is tanulunk? van-e olyan tanár, akire felnéznek, akitől tanulnak? mi érdekli őket? mivel szeretnének foglalkozni - olyannal, ami nem kötelező? gyakorolnak valamilyen kifejezésformát - ének, zene, hangszer, tánc, írás, rajzolás,f estés mintázás? Nekem az a tapasztalatom, hogy nagy terhelés van az iskolákban, rengeteg a tanulnivaló, de a kreatív foglalkozások, a képességfejlesztés lemarad- ez nagy baj.

2017. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A tanárok ezt eltűrik? Egyik tanár sem tesz ellene semmit? 13 éveseknél sem normális, hogy felnőtt embernek nem adják meg a tiszteletet, és a munkáját akadályozzák. Normálisak a gyerekeid? Mondjuk a tanárok sem lehetnek normálisak ha a diákok ezt megtudják tenni.
2017. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Elsőként a tanároknak kell tenni ellenük. Valamint jelezni neked,hogy problémájuk van a TE gyerekeiddel.


S mivel te vagy a szülő,ezért neked is megkéne nevelni a gyerekeid. Büntetésről nem hallottál még? Ha kap egy ejnye-bejnyét az nem nagyon érdekli egyik gyereket sem,de a tv,telwfon és internet megvonása már annál inkább. Ha tényleg szülő vagy akkor fegyelmezni is tudsz.


De ez szerintem kamu. Egy normális szülő nem a gyakori kérdéseken panaszkodik...

2017. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk egy 13 évestől sem tartom elfogadhatónak, hogy "szivassa" a tanárait. Ez nem "hét-nyolcadikos" viselkedés. Ez egyszerűen buta, illetlen és tiszteletlen viselkedés.
2017. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy gyerek ilyeneket csinal, az nem a "tiniseg", sem az erettseg jele.

Annyit jelent, hogy hihetetlen eretlen es gyerekes. Emellett bunkosag is. A lanyodat megdicsered ezert?

Mar csak azert is meg kene a gyerekeidnek mondanod, hogy ezt nagyon gyorsan fejezzek be. Mert a tanarokkal olyan szinten megutaltatjak magukat, hogy peldaul, ha a lanyodat tanitja egy tanar, aki kesobb a fiadat is fogja. Automatikusan utalja majd a fiad a lanyoddal egyutt.

2017. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ilyneket alsóban csináltunk, nem felsőben.
2020. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!