Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne ezen...

Mit tegyek, hogy ne ezen gondolkodjak?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, 17,5 éves vagyok. Mikor összejöttünk, az egyik oszrálytársunk tudta a barátom jelszavát, de mi erre csak fél évvel később jöttünk rá és változtattunk jelszót. Mindennap elolvasta az üzeneteinket, és hát ugye minden személyes dolgot megbeszéltünk, arról is szó volt, csak terveztük, hogy majd kb. mikor gondoljuk a megfelelő időt. Nem történt meg, mégis ennek az embernek köszönhetően rettenetesen érzem magam, mert különböző dolgokat terjesztett rólunk. Bár soha senkitől nem hallottam, de nagyon zavar a tudat, hogy mit gondolhattak rólam, és miket terjeszthettek a bandájával együtt. Maga a dolog csak most vált biztossá, eddig csak gondoltuk, hogy olvasgatta. Mit tegyünk? Mivel segíthetnék magamon? Esetleg valahohy vissza tudnék vágni, vagy csak fogadjam el, hogy ezt tette, és figyeljek jobban oda? Előre is Köszönöm!
2017. nov. 24. 22:00
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem ebben az estben ne törődj a többiek véleményével és keress valami elfoglaltságot ami elvonja róla a figyelmed! Remélem tudtam segíteni!
2017. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!