Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ny. E. o gimi érdemes jelentke...

Ny. E. o gimi érdemes jelentkezni, illetve mit tanulnak, miben más a pl. : angol tagozatnál?

Figyelt kérdés
nyelvi előkészítős osztály
2017. nov. 25. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Unokatesóm járt ilyenbe.

0. évben volt vagy 15-20 nyelvórájuk, ami jól is hangzana, ha

- a "fő" angol tanár nem lett volna teljesen alkalmatlan tanárnak

- a diktársak fele nem kb. a 0-ról indult volna

Emellett volt "szinten tartó" matek meg talán infó és kb. ennyi - meg persze tesi és társai.

Teljesen kiesett a ritmusból, és rengeteget felejtett a többi tárgyból. Általánosban általában 5-ös volt, a gimiben viszont gyenge közepes volt, mint ahogy az érettségije sem úgy sikerült, hogy bekerüljön arra a szakra, ahová szeretett volna menni. Egy középfokú nyelvvizsgát tudott felmutatni, és ezzel már a jobbak közé tartozott.

+ mindenki marhára unta már az 5 évet a gimiben:(


Én "sima" nyelvtagozatra mentem, 1 felső és 1 középfokú nyelvvizsgával jöttem el, ahogy az osztály kb. 25%-a, öröm volt a tanulás, és simán bekerültem oda, ahova szerettem volna menni + "rendes" időben érettségiztem.

2017. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felesleges, sajnos nagyon keves az eselye, hogy tenyleg kifogtok egy nagyon jo nyelvtanart, anelkul meg csak tokvakaras, meg eltoltitek valamivel az idot, aztjovanazugy'
2017. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!